Everly 2014

Everly jest własnością Taiko, gangstera-sutenera. Od lat nie widziała swojej córki, a przy życiu trzyma ją jedynie myśl o tym, że kiedyś wreszcie uwolni się od swojego prześladowcy. Teraz jest o krok od celu. Od dawna w tajemnicy zbierała pieniądze i nawiązała kontakt z detektywem, który ma jej pomóc w ucieczce. Jednak Taiko… zobacz więcej

Reżyseria
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Zdjęcia Zobacz wszystkie 52 zdjęcia

Obsada Zobacz pełną obsadę

Salma Hayek
jako Everly
Togo Igawa
jako Sadysta
Caroline Chikezie
jako Zelda
Uros Certic
jako Odźwierny
Hiroyuki Watanabe
jako Taiko
Dragana Atlija
jako Lizzy
Masashi Fujimoto
jako Masochista
Damijan Oklopdzić
jako Odźwierny
James Owen
jako Sierż. Dickhead

Fabuła

Everly jest własnością Taiko, gangstera-sutenera. Od lat nie widziała swojej córki, a przy życiu trzyma ją jedynie myśl o tym, że kiedyś wreszcie uwolni się od swojego prześladowcy. Teraz jest o krok od celu. Od dawna w tajemnicy zbierała pieniądze i nawiązała kontakt z detektywem, który ma jej pomóc w ucieczce. Jednak Taiko odkrywa jej plan. Dzień, który miał rozpocząć nowy etap w życiu Everly, zmienia się w koszmar. Drobna kobieta musi sięgnąć po broń, aby zabijać i walczyć o przetrwanie. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Thriller

Szczegóły

Premiera
2014-09-20 (świat), 2015-08-20 (dvd)
Wytwórnia
Crime Scene Pictures
Vega, Baby!
Anonymous Content
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 18 lat
Czas trwania
92 minut

Wiadomości zobacz wszystkie 1 wiadomość

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 4

Khaosth 5

Z początku zapowiada się na krwawą czarną komedię, ale szybko wchodzi na tory groteskowo brutalnej krwawej i nieefektownej zemsty. Szkoda Hayek na to.

Camizi 5

Chciano chyba zrobić kameralnego Kill Billa, a wyszedł średnio sensowny maraton zabijania. Ta cała pseudojapońska otoczka zdaje się być wciśnięta na siłę. Jakby ten masochistyczny dziadek był Amerykaninem, to żadnej różnicy by to nie zrobiło.

i_darek1x 3

Kiepski ! – Salma Hayek to po prostu "Killer" strach się bać ! A co do filmu to dno !

lukas77 3

Ta, Salma po obejrzeniu pewnie zapłakała. Można obejrzeć pierwsze 10 minut, dla, wciąż apetycznego, 49 letniego tyłka Salmy. Później już nie warto.

Współtworzą