Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Ernest R. Dickerson |
8,0
|
|
Morgan Beggs
(asystent)
|
||
Rob Duncan
(asystent)
|
||
Mark D. Currie
(asystent) (drugi reżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David H. Goodman |
6,0
|
|
Adam Horowitz |
6,0
|
|
Edward Kitsis |
6,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Kathy Gilroy
producent
|
||
Daniel T. Thomsen
producent
|
||
Brian Wankum
producent
|
||
Felix Hernandez
współproducent
|
||
Stephen Judge
współproducent
|
||
Helga Ungurait
współproducent
|
||
David H. Goodman
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Adam Horowitz
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Edward Kitsis
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Steve Pearlman
producent wykonawczy
|
||
Josephine Ochej
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Dennis Swartman
kierownik produkcji
|
||
Christine Boylan
nadzorca produkcji
|
||
Andrew Chambliss
nadzorca produkcji
|
||
Robert Hull
nadzorca produkcji
|
||
Kalinda Vazquez
nadzorca produkcji
|
||
Clark Candy
koordynator produkcji
|
||
Jane Espenson
konsultant produkcji
|
6,0
|
|
Mark Sawa
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ginnifer Goodwin
Królewna Śnieżka / Mary Margaret Blanchard
|
6,8
|
|
Jennifer Morrison
Emma Swan
|
6,4
|
|
Lana Parrilla
Regina Mills / Zła Królowa
|
||
Josh Dallas
David Nolan / Książę
|
||
Emilie de Ravin
Belle
|
||
Colin O'Donoghue
Kapitan Hak / Killian Jones
|
||
Jared Gilmore
Henry Mills
|
5,5
|
|
Beverley Elliott
Babcia
|
||
Chris Gauthier
William Smee
|
||
Rebecca Mader
Zelena / Zła Czarownica
|
6,9
|
|
Gil McKinney
Książę Eric
|
||
Charles Mesure
Czarnobrody
|
6,0
|
|
JoAnna Garcia Swisher
Ariel
|
5,0
|
|
Jessa Danielson
Dziewka
|
||
JC Williams
Dowódca straży
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Stephen Jackson
(kierownik zdjęć)
|
||
Tony Mirza
(kierownik zdjęć)
|
||
Tony Hyland
(główna pomoc techniczna)
|
||
Melissa Beaupre
(pomoc techniczna)
|
||
Marco Correia
(pomoc techniczna)
|
||
Victor Prokopowicz
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Isham
(również) (temat)
|
||
Cindy O'Connor
(muzyka dodatkowa)
|
||
Michael D. Simon
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Eduardo Castro | ||
Angela Bright | ||
Charron Hume | ||
Montaż | Ocena | |
Geofrey Hildrew | ||
Natalie A. Boschan
(asystent)
|
||
Luke Brown
(asystent)
|
||
Chris Conlee
(asystent)
|
||
Richard Glazerman
(asystent)
|
||
Kathryn Panian
(asystent)
|
||
Rachel Schreibman
(asystent)
|
||
Marc Fisher
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Michael Sohcot
(montażysta materiałów oryginalnej jakości) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Sarah Graham
główny charakteryzator
|
||
Debra Wiebe
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Michael Joy
scenograf
|
||
Cheryl Marion
dyrektor artystyczny
|
||
Greg Venturi
dyrektor artystyczny
|
||
Mark Lane
dekorator wnętrz
|
||
Bill Burd
główny rekwizytor
|
||
David Goodman
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Peter Grace
koordynator konstrukcji
|
||
Paolo G. Venturi
ilustrator
|
||
Wendy McAllister
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Kyle Petty
dźwięk (asystent)
|
||
Emilie Corpuz
operator dźwięku
|
||
Thomas DeGorter
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Joseph Schultz
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Shane Bruce
imitator dźwięku
|
||
Noel Vought
imitator dźwięku
|
||
Kyle Billingsley
mikser imitacji
|
||
Peter S. Carlstedt
mikser postsynchronu
|
||
Stephen M. Davis
montaż postsynchronu
|
||
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
|
||
Shayna Brown
mikser ponownego nagrania
|
||
Kevin Patrick Burns
mikser ponownego nagrania
|
||
John Chalfant
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Douglas W. Beard
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…