Nicholas Van Orton to znudzony swoim życiem pracoholik, który rozwiódł się z żoną. Van Orton przeżywa właśnie pewną nic nie znaczącą dla niego rocznicę - 48. urodziny. Nie jest to dla niego jakaś wielka okazja do świętowania, na dodatek jeśli przyjąć fakt, że właśnie w tym wieku jego ojciec popełnił samobójstwo. Obojętność jednak zmienia się w zaciekawienie, z początku niechętne, prezentem otrzymanym od młodszego brata. Prezentem tym jest tytułowa Gra. Gra, która zmieni dotychczasowe życe Nicholasa w koszmar, jego samego wystawiając na ciężką próbę wytrzymałości... Matejsoner11
"Jedno wiem, że byłem ślepy, a teraz widzę…" – Taki typ filmu, który robi niesamowite wrażenie tylko raz. Potem, podczas kolejnych powtórek, cała magia zaskoczenia odchodzi, ale mimo wszystko pozostaje coś solidnego. Sama opowieść daje do myślenia – bądź ostrożny, dostrzegaj i szanuj bliźnich i… uważaj na to, jaką zabawę proponuje ci kochający brat.
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Film sprzed dekady już, – widziałem go parę razy, a i tak za kazdym kolejnym ogladam z przyjemnoscia. klasykagatunku, jeden z moich najlepszych filmow. polecam!!!!!
9/10.