Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Otto Bathurst |
1,0
|
|
Simon Crane
(reżyser drugiej ekipy)
|
8,0
|
|
Gary Powell
(reżyser drugiej ekipy)
|
9,0
|
|
Philip A. Patterson
(asystent)
|
||
Szabolcs Alb
(asystent)
|
||
Tamás Péter Chipie
(asystent)
|
||
Julien Forest
(asystent)
|
||
Sean Guest
(asystent)
|
||
Gabor 'Hege' Hegedus
(asystent)
|
||
Márk Herjeczki
(asystent)
|
||
Vera Janisch
(asystent)
|
||
Auriane Lacince
(asystent)
|
||
Hugo Le Gourrierec
(asystent)
|
||
Marcus Morin
(asystent)
|
||
Gergely Orbán
(asystent)
|
||
Péter Hajós
(asystent)
|
||
Oliver Santa
(asystent)
|
||
Corentin Thomas
(asystent)
|
||
Mathilde Waignier
(asystent)
|
||
Richard E. White
(asystent)
|
||
Lõcsei Márton
(asystent)
|
||
Fruzsina Szõke
(asystent)
|
||
Jerome Borenstein
(asystent) (Francja)
|
||
Zdravko Madžarević
(asystent) (Chorwacja)
|
||
Barisic Nikola
(asystent) (Chorwacja)
|
||
Sándor Csali
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Laure Donnadieu
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Anne-Lise Fabretti
(asystent) (dodatkowy)
|
||
James Andrew Haven
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Tamás Császár
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Tom Mulberge
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Emese Matuz
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Hajnalka Vajay
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Dan Channing Williams
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Tamás Vass
(asystent) (druga ekipa) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Elżbieta Kopocińska
(polski dubbing)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Joby Harold | ||
Alicja Petruszka
(polskie dialogi)
|
||
Producenci | Ocena | |
Leonardo DiCaprio
producent
|
8,5
|
|
Jennifer Davisson
producent
|
||
Howard Ellis
producent (Węgry)
|
||
Adam Goodman
producent (Węgry)
|
||
David James Kelly
współproducent
|
||
Joby Harold
producent wykonawczy
|
||
Basil Iwanyk
producent wykonawczy
|
||
Tory Tunnell
producent wykonawczy
|
||
E. Bennett Walsh
producent wykonawczy
|
||
Edward L. McDonnell
producent wykonawczy
|
||
Iron Chen
producent wykonawczy
|
||
Connor DeSha
współproducent
|
||
John Bernard
kierownik produkcji (Paryż)
|
||
Diego Zanco
kierownik produkcji (Chorwacja)
|
||
Bryan H. Carroll
nadzorca postprodukcji
|
||
Kwame Parker
kierownik produkcji
|
||
Gilles Castera
kierownik produkcji (Paryż)
|
||
Sabina Friedland
kierownik produkcji (Chorwacja)
|
||
Sanjin Krapinec
kierownik produkcji (Chorwacja)
|
||
Sasa Vukosav
kierownik produkcji (Chorwacja)
|
||
Gergely Balazs
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mihály Gál
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sasa Bijelic
kierownik produkcji (asystent) (Chorwacja)
|
||
Maroje Capurso
kierownik produkcji (asystent) (Chorwacja)
|
||
Alan Koletic
kierownik produkcji (asystent) (Chorwacja)
|
||
Ana Starcevic
kierownik produkcji (asystent) (Chorwacja)
|
||
Krisztian Kertai
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Róbert Koroknyai
koordynator produkcji
|
||
Bettina Lyster
koordynator produkcji
|
||
Segolene Amice
koordynator produkcji (Francja)
|
||
Jana Splajt
koordynator produkcji (Chorwacja)
|
||
Csaba Toth
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Zsófia Zatureczki
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Lara Husnjak
koordynator produkcji (asystent) (Chorwacja)
|
||
Kimi Rosenthal
koordynator postprodukcji
|
||
L. Claire Truman
koordynator postprodukcji
|
||
Dorota Kaźmierska-Nyczek
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Taron Egerton
Robin Hood
|
6,5
|
|
Jamie Foxx
John / Yahya
|
7,2
|
|
Ben Mendelsohn
Szeryf z Nottingham
|
||
Eve Hewson
Lady Marion
|
7,8
|
|
Jamie Dornan
Szkarłatny Will
|
7,6
|
|
Tim Minchin
Braciszek Tuck
|
6,0
|
|
Paul Anderson
Guy z Gisbourne
|
||
F. Murray Abraham
Kardynał
|
7,4
|
|
Ian Peck
Archidiakon
|
4,0
|
|
Cornelius Booth
Lord Pembroke
|
||
Kane Headley-Cummings
Palacz
|
||
Scot Greenan
Clayton
|
||
Lara Rossi
Evelyn
|
5,5
|
|
Kevin Griffiths
Tom
|
||
Catriona Temple
Penny
|
||
Björn Bengtsson
Tydon
|
||
Nick Wittman
Morant
|
||
Yasen Atour
Mutton
|
6,0
|
|
Josh Herdman
Sprawiedliwy
|
||
Jerome Holder
Moor, nastolatek
|
||
Kembe Sorel
Saraceński więzień
|
5,5
|
|
Jonathan Peck
Mnich w skarbcu
|
||
László Áron
Stary dziwak
|
||
Declan Hannigan
Dowódca katapulty
|
||
Antonio Lujak
Norton, krzyżowiec
|
||
Roderick Hill
Lekarz na łodzi
|
||
Matt Devere
Gerald, krzyżowiec
|
||
Andrea Mladinic
Kobieta w pałacu
|
||
Frane Perisin
Mężczyzna w pałacu
|
||
Yun Lai
Wieczorny gość (niewymieniony w czołówce)
|
||
Avant Strangel
Krzyżowiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Victoria Mestre Wessler
Arystokratka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen Ralphs
Dostawca / Instruktor łucznictwa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amélina Limousin
Kelnerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cédric Martin
Kopacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Balázs Veres
Kopacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Józef Pawłowski
Robin Hood (polski dubbing)
|
||
Maria Pawłowska
Marion (polski dubbing)
|
||
Błażej Wójcik
Mały John (polski dubbing)
|
||
Marek Kalita
Szeryf Nottingham (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Michał Mikołajczak
Will (polski dubbing)
|
||
Przemysław Glapiński
Tuck (polski dubbing)
|
||
Miłogost Reczek
Kardynał (polski dubbing)
|
||
Paweł Szczesny
Archidiakon (polski dubbing)
|
||
Wojciech Machnicki
Lord Pembroke (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Maciej Maciejewski
Gisbourne (polski dubbing)
|
||
Michał Klawiter
Clayton (polski dubbing)
|
||
Marta Dobecka
(polski dubbing)
|
||
Karol Dziuba
(polski dubbing)
|
||
Maciej Kosmala
(polski dubbing)
|
||
Maciej Kowalik
(polski dubbing)
|
7,0
|
|
Damian Kulec
(polski dubbing)
|
||
Konrad Makowski
(polski dubbing)
|
||
Aleksandar Milicevic
(polski dubbing)
|
||
Przemysław Niedzielski
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Tomasz Olejnik
(polski dubbing)
|
||
Michał Poznański
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Szymon Roszak
(polski dubbing)
|
||
Lena Schimscheiner
(polski dubbing)
|
||
Anna Szpaczyńska
(polski dubbing)
|
||
Robert Tondera
(polski dubbing)
|
||
Piotr Warszawski
(polski dubbing)
|
||
Izabela Warykiewicz
(polski dubbing)
|
||
Masza Wągrocka
(polski dubbing)
|
||
Janusz Wituch
(polski dubbing)
|
||
Antonina Żbikowska
(polski dubbing)
|
||
Łukasz Górski
(polski dubbing)
|
||
Remigiusz Maciaszek
(polski dubbing)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
George Steel
(kierownik zdjęć)
|
||
Fraser Taggart
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Stéphane Birzin
(główna pomoc techniczna)
|
||
Dávid Kecskeméti
(główna pomoc techniczna)
|
||
Guy Micheletti
(główna pomoc techniczna)
|
||
Gaël Giraud
(pomoc techniczna)
|
||
Nicolas Ballay
(pomoc techniczna)
|
||
Eric Bonnaire
(pomoc techniczna)
|
||
Alexandre Chapelard
(pomoc techniczna)
|
||
Arthur Ehret
(pomoc techniczna)
|
||
Eric Fontenelle
(pomoc techniczna)
|
||
Remy Freess
(pomoc techniczna)
|
||
Stéphane Germain
(pomoc techniczna)
|
||
Pascal Ghristi
(pomoc techniczna)
|
||
Emilien Moreau
(pomoc techniczna)
|
||
Laurent Pouchard
(pomoc techniczna)
|
||
Romain Riché
(pomoc techniczna)
|
||
Niko Zavadlav
(pomoc techniczna) (Chorwacja)
|
||
Blaz Jelnikar
(pomoc techniczna) (Chorwacja)
|
||
Klemen Fajfar
(pomoc techniczna) (Chorwacja)
|
||
David Meurgues
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Nicolas Kiechel
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Andrew Rowlands
(dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Joseph Trapanese |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Julian Day | ||
Kata Horvath | ||
Dóra Papp | ||
Alice Speak | ||
Miklós Udvardy | ||
Mari Csáki | ||
Zoltán Horváth | ||
Kate Laver | ||
Gaelle Masson | ||
Mile Mark
(Jamie Foxx)
|
||
Dominika Mandic
(Chorwacja)
|
||
Sonja Maric Banovic
(Chorwacja)
|
||
Mario Brcic
(Chorwacja)
|
||
Tena Filicic
(Chorwacja)
|
||
Vilena Košutić
(Chorwacja)
|
||
Iva Krapinec
(Chorwacja)
|
||
Andrea Kustovic
(Chorwacja)
|
||
Zrinka Ljevak
(Chorwacja)
|
||
Ana Ljubicic
(Chorwacja)
|
||
Andrea Maric
(Chorwacja)
|
||
Ana Maria Marin
(Chorwacja)
|
||
Gracija Pozar
(Chorwacja)
|
||
Mihaela Prislic
(Chorwacja)
|
||
Sanja Pujo
(Chorwacja)
|
||
Dubravka Skvrce
(Chorwacja)
|
||
Ivana Marija Stipetic
(Chorwacja)
|
||
Aurélie Dolbeau
(Francja)
|
||
Nora Gondocs
(asystent)
|
||
Frédéric Lebugle
(asystent)
|
||
Éva Kuzma
(asystent) (Węgry)
|
||
Duska Nesic Drazic
(nadzorca garderoby) (Chorwacja)
|
||
Marie Berroyer
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Chris Barwell | ||
Joe Hutshing | ||
Monty Bass
(asystent)
|
||
Richard Denbigh
(asystent)
|
||
Richard Sanchez
(asystent)
|
||
Angus Munro
(asystent)
|
||
Mark Neale
(asystent)
|
||
Sam Restivo
(dodatkowy)
|
||
Janusz Tokarzewski
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Felicity Bowring
nadzorca charakteryzacji
|
||
Anna Gerõ
nadzorca charakteryzacji
|
||
Lizzie Judd
nadzorca charakteryzacji (druga ekipa)
|
||
Nóra Kapás
nadzorca charakteryzacji (druga ekipa)
|
||
Szabolcs-Levente Olvedi
efekty specjalne makijażu
|
||
Hannah Eccleston
główny charakteryzator
|
||
Julie Dartnell
charakteryzator osobisty: Taron Egerton
|
||
Shawn Janifer
charakteryzator osobisty: Jamie Foxx
|
||
Emilee Bak
charakteryzator (Paryż)
|
||
Albane Cousinard
charakteryzator (Paryż)
|
||
Kazuhito Kimura
charakteryzator (Paryż)
|
||
Sarah Machal
charakteryzator (Paryż)
|
||
Fabienne Robineau
charakteryzator (Paryż)
|
||
Jean-Christophe Spadaccini
charakteryzator (Paryż)
|
||
Szandra Bíró
charakteryzator
|
||
Sharon Doyle
charakteryzator
|
||
Szilvia Kopcsó Fehérné
charakteryzator
|
||
Judit Hornyák
charakteryzator
|
||
Rita Ujvari-Szabo
charakteryzator
|
||
Bettina Márton
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Szilvia Dobrovitz
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Melinda Daru
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Francesco Alberico
nadzorca stylizacji
|
||
Anna Gerõ
nadzorca stylizacji
|
||
Aude Fidon
nadzorca stylizacji (Paryż)
|
||
Deb Kenton
nadzorca stylizacji (druga ekipa)
|
||
Ildikó Makk
główny stylista
|
||
Ronnie Radbourne
główny stylista
|
||
Julie Dartnell
fryzjer osobisty: Taron Egerton
|
||
Conrad Hilton
fryzjer osobisty: Jamie Foxx
|
||
Angélina Grosse
fryzjer (Paryż)
|
||
Romaric Colombini
fryzjer
|
||
Kornél Hidas
fryzjer
|
||
Annamária Dunai
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Clarisse Domine
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Krisztina Fehér
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Szilvia Homolya
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Géraldine Lemaire
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lucie Musci
fryzjer (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Athina Sapanidis
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Athina Sapanidis
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marilyne Scarselli
fryzjer (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dorina Szöke
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Estelle Tolstoukine
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hue Lan Van Duc
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jérôme Ventura
fryzjer (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Viktória Zalaveczki
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mathieu Capmarty
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Magalie Dumas
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dóra Horváth Kertai
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julia Floch
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clémence Gaag
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexandra Hannoun
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kata Huszár
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Barbara Kund
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ildikó Molnár
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sandrine Monnerie
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lilla Rónai
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Edith Simoes
charakteryzator (Paryż) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anna Törjék
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Noémi Varró
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jean-Vincent Puzos
scenograf
|
6,0
|
|
Marc Homes
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
7,0
|
|
Anja Müller
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Tom Still
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Steve Summersgill
dyrektor artystyczny
|
||
Nóra Takács
dyrektor artystyczny
|
||
Ketan Waikar
dyrektor artystyczny
|
||
Ivo Hušnjak
dyrektor artystyczny
|
||
Annamária Orosz
dyrektor artystyczny
|
||
Veronika Radman
dyrektor artystyczny
|
||
Richard Révész
dyrektor artystyczny
|
||
Ilgi Candar
dyrektor artystyczny
|
||
James Andrew Haven
dyrektor artystyczny
|
||
Katja Šoltes
dyrektor artystyczny (Chorwacja)
|
||
Stéphane Cressend
dyrektor artystyczny (Francja)
|
||
Josef Brandl
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Attila Illés
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Oroszlány Kata
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Kristof Pataricza
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Stephanie Rass
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Delphine Richon
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Melkior Serdarevic
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Zoltán Virányi-Fontan
dyrektor artystyczny (druga ekipa)
|
||
Naomi Moore
dekorator wnętrz
|
||
Gabor Kovacs
dekorator wnętrz
|
||
Chloe James
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Roxy Balogh
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Scott Keery
główny rekwizytor
|
||
Zoltan Nagy
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Marijo Grepo
rekwizytor
|
||
Haraszti Balazs
rekwizytor
|
||
Stéphanie Arnaud
rekwizytor
|
||
Liviu Dumitrascu
rekwizytor
|
||
Norbert Alte Fieszl
rekwizytor
|
||
Zoltán Kohut
rekwizytor
|
||
Oscar Krupiczer
rekwizytor
|
||
András Maracskó
rekwizytor
|
||
Gergely Schummer
rekwizytor
|
||
Octavio Tapia
rekwizytor
|
||
Plantrou Valère
rekwizytor
|
||
Csaba Veres
rekwizytor
|
||
Helga Wisloczki
rekwizytor
|
||
Frank Pitussi
rekwizytor (Francja)
|
||
Goran Kovačević
rekwizytor (Chorwacja)
|
||
Nenad Drljača
rekwizytor (Chorwacja)
|
||
Frane Didic
rekwizytor (Chorwacja)
|
||
Robert Capan
rekwizytor (Chorwacja)
|
||
Ratko Bilus
rekwizytor (Chorwacja)
|
||
Rade Basta
rekwizytor (Chorwacja)
|
||
Gabor Kauders
główny konstruktor dekoracji
|
||
Csaba Mitku
główny konstruktor dekoracji
|
||
Mathieu Chatagnon
konstruktor dekoracji
|
||
Luka Botric
konstruktor dekoracji (Chorwacja)
|
||
Julije Mirak
konstruktor dekoracji (Chorwacja)
|
||
Niksa Jerkic
koordynator konstrukcji (Chorwacja)
|
||
Ludovic Erbelding
główny architekt
|
||
József Kiss
główny architekt
|
||
Balazs Kovacs
główny architekt
|
||
Juraj Molnár
główny architekt
|
||
Zvonko Saric
główny architekt (Chorwacja)
|
||
John Colebourn
scenopis obrazkowy
|
||
Jonathan Maris
scenopis obrazkowy
|
||
Soren Bendt Aaboe Pedersen
scenopis obrazkowy
|
||
Ulrich Zeidler
scenopis obrazkowy
|
||
Nothof Ferenc
scenopis obrazkowy
|
||
Péter Rónai
projektant graficzny
|
||
Carol Kupisz
projektant graficzny
|
||
Briseide Siciliano
projektant wnętrz
|
||
Arnaud Kalos
modelarz
|
||
Talia Holden
modelarz
|
||
Ferenc Brandenburg
zbrojmistrz (druga ekipa)
|
||
Tamas Ordodi
rzeźbiarz
|
||
Villõ Turcsány
rzeźbiarz
|
||
Bastien Hulot
malarz
|
||
Katja Kliba
malarz
|
||
Ivan Gregov
malarz
|
||
Talia Holden
malarz
|
||
Emmanuel Marthon
malarz
|
||
David Packard
malarz
|
||
Boris Sekulic
malarz
|
||
Viktoria Szunyoghy
malarz
|
||
Anamarija Obradovic
malarz (Chorwacja)
|
||
Paula Borkovic
malarz (Chorwacja)
|
||
Zoltán Harányi
stolarz
|
||
Yannick Heuveline
stolarz
|
||
Mirko Rakoci
stolarz (Chorwacja)
|
||
Simon Duric
scenopis obrazkowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Bryan Lawson
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Randall Poster
nadzorca muzyki
|
||
Stephen P. Robinson
projektant dźwięku
|
||
Peter Staubli
projektant dźwięku
|
7,0
|
|
David Werntz
projektant dźwięku
|
||
Karen Baker Landers
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
D. Chris Smith
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jessie Pariseau
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Randy Torres
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Noah Dunbar
operator postsynchronu
|
||
Lottie Wade
operator postsynchronu
|
||
Max Hughes
mikser postsynchronu
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu
|
||
Chris Whiteside
mikser postsynchronu
|
||
Sam Biggs
mikser postsynchronu
|
||
Diego Ruiz
mikser postsynchronu
|
||
Ron Bartlett
mikser ponownego nagrania
|
||
Doug Hemphill
mikser ponownego nagrania
|
||
Tamás Dévényi
mikser
|
||
Balazs Varga
mikser (druga ekipa)
|
||
János Csáki Jr.
mikser (druga ekipa) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
John T. Cucci
imitator dźwięku
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
Daniel Saxlid
nadzorca dialogów
|
||
Michelle Pazer
montaż dialogów
|
||
Philip D. Morrill
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mudar Abbara
dźwięk
|
||
Bence Németh
dźwięk (asystent)
|
||
Louise Van Der Bergh
dźwięk (asystent)
|
||
Sámuel Csóka
mikrofoniarz
|
||
Nándor Szirtes
mikrofoniarz
|
||
Peter Schulteisz
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Bálint Csáki
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Ervin Stark
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Janusz Tokarzewski
dźwięk (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Efekty specjalne | Ocena | |
Paul Stephenson
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Balazs Boross
koordynator efektów specjalnych
|
||
Ty Curtis King
efekty specjalne
|
||
Tamás Kiss
efekty specjalne
|
||
James Isaacson
technik
|
||
Ferenc Trippa
technik
|
||
Dennison Crook
technik
|
||
Sebastian Csaba Kiss
technik
|
||
Ruan Liebenberg
technik
|
||
Darko Baranašić
technik (Chorwacja)
|
||
Denis Baricevic
technik (Chorwacja)
|
||
Zvonimir Krivec
technik (Chorwacja)
|
||
Drago Poldrugač
technik (Chorwacja)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Deborah Aquila
dobór obsady
|
||
Ronna Kress
dobór obsady
|
||
Tricia Wood
dobór obsady
|
||
Debbie McWilliams
dobór obsady
|
||
Zsolt Csutak
dobór obsady
|
||
Franck Jouard
dobór obsady (Francja)
|
||
Jessica Aquila Cymerman
dobór obsady (asystent)
|
||
Jemima McWilliams
dobór obsady (asystent)
|
||
Meghan Schuman
dobór obsady (asystent)
|
||
Mark Sussman
dobór głosu
|
||
Patty Connolly
dobór głosu
|
||
Marton Dancz
dodatkowy dobór obsady
|
||
Zsolt Ferenc Maier
dodatkowy dobór obsady
|
||
Veronika Varjasi
dodatkowy dobór obsady
|
||
Alexis Vesigot-Wahl
dodatkowy dobór obsady
|
||
Ivana Ledenko
dodatkowy dobór obsady (Chorwacja)
|
||
Milivoj Mestrovic
dodatkowy dobór obsady (asystent) (Chorwacja)
|
||
Lilla Nemeth
koordynator kaskaderów
|
||
Domonkos Pardanyi
koordynator kaskaderów
|
||
László Kósa
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Balazs Lengyel
choreograf walk
|
||
Kinga Gavalda
kaskader dublujący: Eve Hewson
|
||
Othman Ilyassa
kaskader dublujący: Jamie Foxx
|
||
Péter Sokorai
kaskader dublujący: Paul Anderson
|
||
Gáspár Szabó
kaskader dublujący: Paul Anderson
|
||
Gabor Szeman
kaskader dublujący
|
||
Jozsef Fodor
kaskader
|
||
Tamas Hagyo
kaskader
|
||
Zoltan Hodi
kaskader
|
||
Iván Orsányi
kaskader
|
||
József Kovalik Sr.
kaskader
|
||
Géza Kovács
kaskader
|
||
István Draco Markolt
kaskader
|
||
Richard Nagy
kaskader
|
||
Gábor Pesta
kaskader
|
||
Farkas Tamás
kaskader
|
||
Gyula Tóth
kaskader
|
||
Krisztián Botka
kaskader
|
||
Eniko Fulop
kaskader
|
||
Abel Kocsis
kaskader
|
||
Eniko Korcsmaros
kaskader
|
||
Balazs Lengyel
kaskader
|
||
Kyle Mclean
kaskader
|
||
Béla Orsányi
kaskader
|
||
György Szántó
kaskader
|
||
Zsófia Kocsis
kaskader
|
||
Németh Tamás
kaskader
|
||
Balázs Farkas
układacz
|
||
Krisztián Botka
układacz
|
||
Lucy Ainsworth-Taylor
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Drew Jones
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Caroline Garrett
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Courtney Vanderslice
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Jon R. Brown
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Benjamin Carlson
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Helen Jen
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Pilar Cubría
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Tracy McCreary
producent efektów wizualnych
|
||
Janet Muswell
producent efektów wizualnych
|
||
Gavin Gregory
producent efektów wizualnych
|
||
Martin Lake
producent efektów wizualnych
|
||
Mare McIntosh
producent efektów wizualnych
|
||
Miklos Mnagy
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Maggie Starzer
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Henry Badgett
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Angela Barson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Marc Hutchings
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Simon Stanley-Clamp
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jesper Kjölsrud
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Justin Cornish
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Aleksandar Pejic
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Csilla Dalton
koordynator efektów wizualnych
|
||
Michelle Rose
koordynator efektów wizualnych
|
||
Simona De Angelis
koordynator efektów wizualnych
|
||
Lauren Dowsett
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jane Ellis
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jordan Harding
koordynator efektów wizualnych
|
||
Peter Olliff
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jack Wood
koordynator efektów wizualnych
|
||
Michael Wiles
koordynator efektów wizualnych (asystent)
|
||
Dorian Defert
dyrektor techniczny
|
||
Julien Labussiere
dyrektor techniczny
|
||
Felix Menguy
dyrektor techniczny
|
||
Chris Hogstead
dyrektor techniczny
|
||
Brice Lehmann
dyrektor techniczny
|
||
Howard Margolius
dyrektor techniczny
|
||
Michael Parker
dyrektor techniczny
|
||
Elliot Sylvester
dyrektor techniczny
|
||
German de Benito
dyrektor techniczny
|
||
Anthony Arnoux
dyrektor techniczny
|
||
Paul Barton
dyrektor techniczny
|
||
Remy Bay
dyrektor techniczny
|
||
Fabrizia Bonaventura
dyrektor techniczny
|
||
Jimmy Johansson
dyrektor techniczny
|
||
Sven Fraeys
dyrektor techniczny
|
||
James Sutton
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Rob Andrews
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Nic Birmingham
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Hazel Weatherall
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michelangelo Neri Orliani
nadzorca komponowania
|
||
Jim Parsons
nadzorca komponowania
|
||
Mathieu Bourguignon
montaż efektów wizualnych
|
||
Tom Hannibal
montaż efektów wizualnych
|
||
Christopher Learmonth
montaż efektów wizualnych
|
||
Lucy Luong
układ graficzny
|
||
Sonia Alexia Ioannou
układ graficzny
|
||
Janis Cudars
efekty wizualne
|
||
Sohrab Esfehani
efekty wizualne
|
||
Fran Saa
efekty wizualne
|
||
Jordi Alavedra
efekty wizualne
|
||
James Aston
efekty wizualne
|
||
Christopher Banasko
efekty wizualne
|
||
Duncan Kinnaird
efekty wizualne
|
||
Brian Ducharme
efekty wizualne
|
||
Jakob Lundbye
efekty wizualne
|
||
Dom Maidlow
efekty wizualne
|
||
Renata Marinello
efekty wizualne
|
||
Adam Redhead
efekty wizualne
|
||
Ashrujit Sur
efekty wizualne
|
||
Elliott Viles
efekty wizualne
|
||
Mausum Rathod
efekty wizualne (asystent)
|
||
Alex Balmer
zecer
|
||
Finlay Duncan
zecer
|
||
Catriona Falla
zecer
|
||
Daniel Gardiner
zecer
|
||
Sebastian Hesselsjö
zecer
|
||
Jeremy Hey
zecer
|
||
Allan Torp Jensen
zecer
|
||
Charlotte Larive
zecer
|
||
Claire Le Teuff
zecer
|
||
Francesco Panzieri
zecer
|
||
Bhavik B. Patel
zecer
|
||
Roger Serrabassa Vilar
zecer
|
||
Elise Smulova
zecer
|
||
Atyeb Ahmed
zecer
|
||
Luke Armstrong
zecer
|
||
Alvaro Cajal
zecer
|
||
Phillip Charles-Sweeting
zecer
|
||
Aleksandra Czenczek
zecer
|
||
Paolo D'Arco
zecer
|
||
Erdem Gonulay
zecer
|
||
Isabel Howlett
zecer
|
||
Armando Lombardo
zecer
|
||
Felipe Olid Guerrero
zecer
|
||
Gareth Pearce
zecer
|
||
Marco Pileri
zecer
|
||
Andrey Polezhayev
zecer
|
||
Simon-Pierre Puech
zecer
|
||
Oscar Tornincasa
zecer
|
||
Gert Van Dermeersch
zecer
|
||
Monica Verdu
zecer
|
||
Simon Wottge
główny animator
|
||
Gavin Williams
animator
|
||
Akif Top
animator
|
||
Gianni Malpeli
animator
|
||
Mario Grosu
animator
|
||
Sandra Guarda
animator
|
||
Peter Clayton
animator
|
||
Lee Cashmore
animator
|
||
Luca Cantani
animator
|
||
Dávid Zih
operator kamery
|
||
László Bille
operator kamery
|
||
András Khin
operator kamery
|
||
P.K. Munson
operator kamery
|
||
Ádám Fillenz
operator kamery
|
||
Marko Butrakovic
operator kamery (Chorwacja)
|
||
Filip Friscic
operator kamery (Chorwacja)
|
||
Mirko Pivčević
operator kamery (Chorwacja)
|
||
Denis Garnier
operator kamery (Francja)
|
||
Attila Csoboth
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Stefan Stankowski
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Stamos Triantafyllos
operator steadicam (druga ekipa)
|
||
Tomislav Sutlar
operator kamery (asystent) (Chorwacja)
|
||
Pepi Bonev
operator kamery (asystent)
|
||
Harry Bowers
operator kamery (asystent)
|
||
Krisztián Galanics
operator kamery (asystent)
|
||
Kristóf Párdányi
operator kamery (asystent)
|
||
Chris Summers
operator kamery (asystent)
|
||
Stamos Triantafyllos
operator kamery (asystent)
|
||
Csordás Attila
operator kamery (asystent)
|
||
Goran Fabrio
operator kamery (asystent) (Chorwacja)
|
||
Branko Knez
operator kamery (asystent) (Chorwacja)
|
||
Marion Raymond-Seraille
operator kamery (asystent) (Francja)
|
||
Srdjan Ursicic
operator kamery (asystent) (Węgry)
|
||
Ákos Szathmáry
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Isti Djuroska
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Robert Palmer
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Zoltán Telek
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Péter Bartos
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Larry D. Horricks
fotosista
|
||
Attila Szvacsek
fotosista (dodatkowe zdjęcia) (druga ekipa)
|
||
Yuanchen Jiang
projekt czołówki
|
||
Sturm Pál
mistrz oświetlenia
|
||
Romain Vidalon
elektryk
|
||
Zoltán Bók
elektryk
|
||
Krisztián Horváth
elektryk
|
||
Béla Rácz
elektryk
|
||
Zoltán Szepesi
elektryk
|
||
Leonardo Arapovic
elektryk (Chorwacja)
|
||
Srecko Curkic
elektryk (Chorwacja)
|
||
Marko Gavranovic
elektryk (Chorwacja)
|
||
Mladen Hison
elektryk (Chorwacja)
|
||
Igor Lojd
elektryk (Chorwacja)
|
||
Ivan Majstorovic
elektryk (Chorwacja)
|
||
Marijan Tatar
elektryk (Chorwacja)
|
||
Domagoj Viljevac
elektryk (Chorwacja)
|
||
Camille Bernard
elektryk (Francja)
|
||
Delorme Bertrand
elektryk (Francja)
|
||
Antonin Drigeard
elektryk (Paryż)
|
||
Thierry Durand
elektryk (Francja)
|
||
Martin Grothe
elektryk (Francja)
|
||
Margot Nahi
elektryk (Francja)
|
||
Dridi Nabyl
elektryk (Francja)
|
||
Vidalon Romain
elektryk (Francja)
|
||
Olivier Sargatal
elektryk (Francja)
|
||
Imre Richárd Herczeg
elektryk (druga ekipa)
|
||
Antal Berger
oświetlenie
|
||
Wayne King
oświetlenie
|
||
Jean-François Drigeard
oświetlenie (Francja)
|
||
Olivier Rodriguez
oświetlenie (Francja)
|
||
Dean Brkic
oświetlenie (Chorwacja)
|
||
Nikos Kalimerakis
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Péter Faludi
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Céline Berti
dubler
|
||
Kinga Trimmel
księgowy produkcji
|
||
Gordana Zivkovic
księgowy produkcji
|
||
Nour Rakotobe
księgowy produkcji (Francja)
|
||
Kolos Trimmel
księgowy produkcji (Węgry)
|
||
Lilas Saadat
księgowy produkcji (asystent) (Francja)
|
||
Joshua Aufrance
księgowy (asystent)
|
||
Benoît Delage
księgowy produkcji (asystent)
|
||
Branka Rabar
księgowy (asystent)
|
||
Sven Zivkovic
księgowy (asystent)
|
||
Zoran Zivkovic
księgowy (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…