Le Mans '66 7.6

Shelby (Damon) i Miles (Bale) wspólnie stawili czoło obojętności wielkich korporacji, prawom fizyki i własnym ograniczeniom, by zbudować rewolucyjny samochód wyścigowy dla Ford Motor Company i rzucić wyzwanie słynnym samochodom Enzo Ferrari w prestiżowym dwudziestoczterogodzinnym wyścigu Le Mans we Francji w 1966.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 5

MARTIN007 8

To były czasy i wyścigi, nic nie liczyło się tylko sukces. Ta rewalizacja wielkich bogaczy ponosi konsekwencje wśród zwykłych ludzi, którzy potrafią tworzyć historie piękne i zarazem smutne. Realizacja wyścigów kapitalna, film wciąga, a gra aktorska na najwyższym poziomie. Bale niesamowity, jeden z lepszych filmów w tym roku.

pajki_filmaniak 10

warto było pójść do kina na 100 procent świetna gra aktorska polecam

pajki_filmaniak 10

dzięki bogu nie wziąłem twego wpisu do siebie wybrałem się do kina i nie żałuję…..

justangel 7

Na temat tego filmu i historii w nim pokazanej nie przeczytałam kompletnie nic, nie jestem również fanką motoryzacji /wyścigów, a film mi się spodobał. Historia ciekawa, zapewne spłycona, ale to w pewnym sensie zrozumiałe, czasem nie da się pokazać wszystkiego. Aktorzy, zdjęcia, dźwięk – wszystko ok, w kinie na pewno robią ogromne wrażenie. Może nie jest to arcydzieło, ale całkiem przyzwoita pozycja, 7/10.

i_darek1x 4

Już trochę tego typu filmów powstało ,ten nie jest lepszy ani gorszy ? Ot taka sobie historyjka o wyścigach samochodowych . Jak dla mnie szału nie ma ;)