Filmy broń, przyszłość, policja

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje broń, przyszłość, policja. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Z archiwum X

8,2
6,7
Para detektywów zostaje przydzielona do wyjaśnienia szeregu spraw paranormalnych.
Jest rok 2048. Z powodu rosnącej przestępczości i malejących sił policji, organy ścigania wzmocnione zostały poprzez przydzielenie funkcjonariuszom partnerów w postaci humanoidalnych androidów. Detektyw John Kennex (Karl Urban) przeżył jedną z najbardziej krwawych obław w historii policji. W śpiączce spędził 17 miesięcy, stracił obie nogi, które zastąpiono syntetycznymi kończynami. Również jego pamięć uległa zatarciu. Teraz wraca do pracy, a jego partnerem zostaje wycofana już wersja androida o imieniu Dorian (Michael Ealy), który w przeciwieństwie do współczesnych modeli potrafi reagować emocjonalnie.
Kontynuacja filmu Raport mniejszości. Dziesięć lat po zamknięciu programu Precrime. Jeden z trójki rodzeństwa widzących nadchodzące morderstwa decyduje się pomagać policjantce udaremniać zabójstwa.


W postapokaliptycznym świecie, gdzie miasta są mobilne i walczą ze sobą o zasoby, aspirujący do wyższych sfer Tom zapobiega zabójstwu przywódcy Londynu. Jednak gdy uratowany pozbywa się swego wybawcy, ten zawiera sojusz z niedoszłą zabójczynią, żądną zemsty Hester.

Akira

7,8
Animowany film science - fiction. Futurystyczna fantazja rozgrywająca się w zaułkach Neo - Tokio. Obdarzony szczególnymi zdolnościami psychicznymi młody przywódca gangu motocyklowego staje się obiektem zainteresowania skorumpowanych polityków...
Superinteligentne roboty poszukują sprawcy swojej ostatniej klęski, osiemnastoletniego Johna Connora. Zadanie odnalezienia go otrzymuje T-X, jedna z najbardziej bezwzględnych maszyn: robot o ciele pięknej kobiety. Connor wyrzuca telefon i karty kredytowe, żeby nie zostać namierzonym przez systemy komputerowe. Chłopak nie miałby jednak żadnych szans, gdyby nie jego sprzymierzeńcy: Terminator i Kate, którą tak jak Johna ścigają mordercze maszyny.
W 1996 roku John Spartan łapie bezwzględnego psychopatę Simona Phoenixa. Niestety podczas akcji giną wszyscy zakładnicy. Obarczony za to winą John zostaje pacjentem nowatorskiego kriogenicznego więzienia. Wiele lat później Phoenix również poddany hibernacji, ucieka i zaczyna terroryzować miasto. Nie mogąc sobie z nim poradzić policjanci, odmrażają Johna by raz jeszcze zmierzył się z Phoenixem.

Śpioch

6,4
Kiedy przypadkowo zahibernowany Miles Monroe (Woody Allen) budzi się po 200 latach, odkrywa, że przyszłość wcale nie jest tak jasna, jak kiedyś myślał - kobiety są oziębłe, mężczyźni to impotenci, a światem rządzi dyktator - bezcielesny nos. Ścigany przez policję i zwerbowany przez rebeliantów, by udaremnić próbę sklonowania tyrana, spotyka piękną i niezbyt utalentowaną poetkę Lunę (Keaton). Gdy Miles zostaje schwytany przez agentów rządowych i zaprogramowany tak, by wierzył, że jest Miss Ameryki, to właśnie Luna musi go uratować, poprowadzić rebeliantów i utrzeć nosa... nosowi.
Wrota piekieł zostały zniszczone ale świat nadal potrzebuje pomocy Buffy Summers. Buffy wraz z przyjaciółmi oraz setkami nowo powołanych pogromczyń przeniosła się do Szkocji, skąd prowadzi walkę z siłami ciemności, którymi dowodzi zamaskowany Twilight.
Doktor Miles Longford nie może sobie poradzić ze swoimi uczniami, wprowadza nową metodę nauczania. Do placówki przybywają trzej nowi nauczyciele, którzy szybko wprowadzają żelazne zasady a ci, którzy nie chcą się im podporządkować są dotkliwie karani. Nie chcąc pogodzić się z takim stanem rzeczy, szkolne gangi łącza siły by wyeliminować nowych nauczycieli. Tylko, że ci wcale nie są ludźmi i są o wiele groźniejsi niż się wydaje.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…