Filmy wagarowanie

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje wagarowanie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Ten serial to pełna zabawnych przygód historia o tym, że w miłości tak jak na ringu wszystkie chwyty są dozwolone. Ale zacznijmy od początku! Ona - Monika Milewska (Anna Mucha) i On - Artur Sagowski...(Filip Bobek) Monika zawsze miała "pod górkę". Opuszczona jako dziecko przez swoją matkę wychowywała się w domu dziecka. W dorosłe życie weszła z tekturowym pudełkiem pod pachą. Trzymała w nim zdjęcia i pamiątki z dzieciństwa. Monika wie, że musi liczyć na siebie i nikt za nią trudnych i ważnych decyzji nie podejmie. Jej życie to ciągła walka – dosłownie i w przenośni - Monika zarabia przecież na życie jako bokserka. Artur – wykształcony ekonomista z zamożnej warszawskiej rodziny, od dziecka realizował swoje pasje. Z sukcesami ścigał się w rajdach samochodowych a niedawno objął fotel prezesa w rodzinnej firmie. Nie ma w nim jednak cienia snobizmu, ani wywyższania się. Ceni sobie w ludziach dobro i tym też kieruje się w życiu. Ona - licząca każdy grosz i On – podpisujący milionowe kontrakty. Na dodatek, każde z nich z poukładanym już życiem osobistym… I jak teraz wrażliwy twardziel Artur ma porzucić swoją piękną dziewczynę, a Monika zostawić chłopaka, z którym jest od lat? Jakby tego było mało: są miliony Artura, na których wielu, także członków rodziny patrzy z zazdrością i myśli tylko o tym, jak się do nich dobrać. Jest bokserski talent Moniki, na który stawia jej chłopak i promotorzy bokserscy…
Satyryczna opowieść o losach dwóch rodzin, które borykają się z problemami dorastających dzieci. Anula i Paweł są typowymi przedstawicielami młodzieży lat 60. Marzą o wolności i dorosłości. Łatwo ulegają modom, zwłaszcza tym zachodnim. Ich opiekunowie, choć mają dobre intencje, nie radzą sobie z wyzwaniami stawianymi im przez dzieci i normy obyczajowe PRL. To staje się powodem wielu komicznych pomyłek. Scenariusz serialu powstał na podstawie książki, zawierającej felietony publikowane przez Mirę Zientarową na łamach „Przekroju” w latach 50. i 60. ubiegłego stulecia. Autorka z niezwykłym poczuciem humoru i ironią, opisywała stosunki rodzinne oraz obyczajowość polskiego społeczeństwa.

Big Love

5,6
Emilia (Aleksandra Hamkało) ma 16 lat, gdy poznaje o siedem lat starszego przystojnego Maćka (Antoni Pawlicki). Chłopak otwiera przed niewinną dziewczyną świat miłości i namiętności. Wkrótce Emilia porzuca rodzinny dom, by zamieszkać z ukochanym. Chłopak imponuje wychowanej bez ojca dziewczynie. Emilia dojrzewa w związku i z wpatrzonej w Maćka dziewczyny przeistacza się w piękną świadomą siebie i ciekawą świata młodą kobietę. Zaczyna śpiewać w zespole, co zawsze było jej największym marzeniem. Pierwsze sukcesy dodają Emilii pewności siebie. Wkrótce wokół niej zaczynają pojawiać się nowi mężczyźni. Maciek nie może pogodzić się z niezależnością Emilii, czuje, że traci nad nią władzę. Namiętne love story przeistacza się w toksyczną miłość, która uzależnia jak narkotyk i nieuchronnie prowadzi do dramatycznego finału…


Film ukazuje zabawne różnice pomiędzy "Jankesami", czyli Wandą (Jamie Lee Curtis) i jej kochankiem Otto (Kevin Kline) oraz typowymi "Angolami": adwokatem Archie Leachem (John Cleese) i Kenem (Michael Palin), złodziejem i wielbicielem zwierząt w jednej osobie. Tę zwariowaną czwórkę niespodziewanie połączy chęć zdobycia bezcennych diamentów... a podzieli pragnienie przejęcia łupu.
Ekranizacja uhonorowanych Nagrodą Pulitzera wspomnień Franka McCourta, urodzonego w biedzie Brooklynu lat 30-stych chłopaka, dorastającego w irlandzkich slumsach. Jest to tragiczna historia losów jego rodziny, skazanej na tułaczkę, walkę o byt, głód i cierpienie. Dorosły już Frank opowiada o swych doświadczeniach z dzieciństwa i rozpaczliwych zmaganiach by wrócić do Ameryki i zacząć nowe życie.
Film opowiada o uczennicach pewnego gimnazjum. Stacey (Leah Pipes), Nikki (Elizabeth Rice) i Vanessa (Alexa PenaVega) uczą się w tej samej klasie. Pewnego dnia Nikki staje się zazdrosna o przyjaźń Vanessy i Stacey. Postanawia uknuć intrygę by je skłócić. Stacey staje się ofiarą prześladowań, kpin i wyzwisk koleżanek z klasy. Nie wytrzymując tej sytuacji próbuje popełnić samobójstwo.
Obraz składa się z dwóch części. W pierwszej bohaterem jest Matylda. Jej marzeniem są modne pończochy, na które ją nie stać. Staje się pośmiewiskiem szkoły, gdy pojawia się w pończochach uszytych przez babcię. Poniżenie prowadzi Matyldę do dramatycznego kroku. Część druga opowiada o Jadźce, która jest obiektem drwin w swojej szkole. W obawie przed wstydem coraz częściej opuszcza zajęcia szkolne, pogrąża się w świecie autystycznych marzeń.
Trójka młodych przyjaciół poszukuje duchów w starej willi w Goa, ale kiedy wprowadza się do niej nowa rodzina, przeszłość domu przypomina o sobie w przerażający sposób.
Serial opowiada o przygodach Marka Piegusa, chłopca, który ma dużego pecha. Jego przygody zaczynają się od tego, że nie odrobił lekcji. Potem było coraz gorzej – uciekł na wagary i niechcący zamienił się z jednym chłopakiem na tornistry. To wplątuje go w bardzo niebezpieczną aferę kryminalną. Szuka go szef bandyckiej szajki, Albert Flasz, i złodziej, Wieńczysław Nieszczególny. Do tego kolega Marka, Czesiek, zostaje porwany przez szajkę Flasza. Chłopiec jednak prosi o pomoc znanego detektywa, Hippollita Kwassa, który pomaga wyjść mu z trudnej sytuacji…
Aleksander Iwanowicz Łużyn, którego życiową pasją są szachy, podejmuje wyzwanie rzucone mu przez największego rywala. Przeciwnicy spotykają się nad jeziorem we Włoszech, aby rozegrać decydujący pojedynek.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…