Filmy maniak, przemoc

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje maniak, przemoc. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Francesco jest młodym mężczyzną, który na co dzień zajmuje się wypychaniem zwierząt. Dziewczyna chłopaka - Anna - leży w krytycznym stanie w szpitalu. Za jej tajemniczą chorobę odpowiada służąca Francesca - Iris, która chcąc pozbyć się dziewczyny z posesji, wykorzystuje magiczne zdolności...
Chłopak poznaje dziewczynę, chłopak porzuca dziewczynę, a ta okazuje się obdarzoną niezwykłymi mocami superbohaterką i zmienia jego życie w prawdziwe piekło. W rolach głównych: Uma Thurman (Pulp Fiction) i Luke Wilson (Rodzinny dom wariatów).
Czteroosobowa rodzina Jamesonów zostaje zmuszona przez okoliczności do przeprowadzki w odludną okolicę. Dom okazuje się zaskakująco przytulny i wszystko wskazuje na to, że niesprzyjający los wreszcie postanowił uśmiechnąć się do Jamesonów. Jednak pewnej nocy rozlega się pukanie do drzwi.


Lunapark

6,0
Ekranizacja książki Deana R. Koontza. Do małego amerykańskiego miasteczka przyjeżdża wesołe miasteczko, którego największą atrakcją jest dom strachu. Czwórka przyjaciół postanawia spędzić w nim noc. Tylko, że jednym z pracowników domu strachu jest zdeformowany syn właściciela, który zabił już kilkanaście osób, a oni stali się jego kolejną zwierzyną.
Film rozpoczyna scena parapsychicznego seansu, podczas którego kobieta-medium, odczytuje myśli wysyłane przez umysł zbrodniarza, który ma na sumieniu okrutne zabójstwo. Wkrótce kobieta zostaje w brutalny sposób zamordowana. Świadkiem jej śmierci jest mieszkający w Rzymie amerykański pianista (David Hammings), który z przybyłą na miejsce zbrodni wścibską fotoreporterką (Daria Nicolodi) postanawia wytropić zbrodniarza.
Dla najpopularniejszej didżejki w Austin, Jungle Julii oraz jej dwóch przyjaciółek Shanny i Arlene noc jest najlepszą okazją, by porządnie się zabawić. Cała trójka wyrusza więc z Guero do teksaskiego Chili Parlor. Ich wyprawa nie pozostaje niezauważona... W ślad za dziewczynami potajemnie udaje się Stuntman Mike, facet, który lubi seks, alkohol i ostrą jazdę, ale przede wszystkim kocha zabijać... Zwłaszcza młode, seksowne dziewczyny, na które działa jak magnez. On i jego diaboliczny samochód są postrachem każdego miasta, w którym się pojawiają.
Anna (Naomi Watts), jej mąż George (Tim Roth) i ich dziesięcioletni syn Georgie (Devon Gearhart) wyjeżdżają do swojego domku nad jeziorem by spędzić miły, spokojny weekend. Nieproszeni goście Peter (Brady Corbet) i Paul (Michael Pitt) zostają na dłużej. Rodzina staje się ofiarami ich okrutnej gry. Zimni, wyrachowani psychopaci przed morderstwem dla zabawy dręczą i katują całą trójkę.

Kobra

6,9
Bezkompromisowy policjant musi ochronić kobietę przez bezwzględnym gangiem.

Split

6,8
6,3
Claire zostaje porwana przez nieznajomego mężczyznę, który okazuje się cierpieć na tak zwaną osobowość mnogą. Ona, a także dwie pozostałe przetrzymywane z nią dziewczyny, mają posłużyć mu do obudzenia w sobie tajemniczej dwudziestej czwartej persony – „Bestii”.

Uciekaj!

6,8
7,7
Czarnoskóry chłopak wyjeżdża ze swoją dziewczyną na weekend, by poznać jej rodziców. Miłe spotkanie zamienia się stopniowo w koszmar.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…