Filmy kręcenie filmu, aktor

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kręcenie filmu, aktor. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Gang-pae, spotyka się z przemocą na co dzień, a jego marzenie o zostaniu aktorem nigdy nie przeminęło. Gwiazdor filmowy Soo-ta żyje z daleka od oczu publiczności. Prowokowany przez paparazzi, którzy chodzą za nim wszędzie jego zachowanie staje się coraz bardziej nieodpowiednie, co doprowadza do serii niekontrolowanych zdarzeń. Właśnie zaczyna kręcić nowy film, w którym gra gangstera. Przez jego niecierpliwość i zły humor bije głównego aktora i zatrzymuje produkcję filmu. Czując się za to odpowiedzialny prosi Gang-pae, którego spotkał przypadkowo, by zagrał razem z nim, aby uratować film. Gang-pae zgadza się, ale pod warunkiem, że przemoc pokazana w filmie ma być prawdziwa, bez udawania. Soo-ta podejmuje wyzwanie i oboje szykują się do prawdziwego pojedynku.
Dziesięć lat po premierze przełomowego brazylijskiego filmu „Miasto Boga” twórcy i aktorzy spotykają się ponownie. Jakimi torami potoczyły się ich losy?
Historia grupy ludzi, którzy kręcą film o życiu w liceum w latach 50-tych.


Stworzony dla telewizji dokument, przedstawiający produkcje filmu "Ali", który jest biografią jednego z najlepszych bokserów w historii, Muhammada Ali'ego. Pokazuje jego trudne życie, kręcenie filmu zza kulis, a także komentarze reżysera i obsady.

Błazny

7,0
Studenci ostatniego roku Wydziału Aktorskiego dowiadują się, że ich film dyplomowy przygotuje znany reżyser Gajda (Oskar Hamerski) i przy okazji wybierze dwie osoby do głównych ról w jego kolejnym filmie. Ta wiadomość elektryzuje ich – każdy chce się znaleźć w obsadzie, bo będzie to trampolina do kariery. Gajda zostawia studentom instrukcje i kamerę - pod jego nieobecność mają nagrywać improwizowane sceny wokół tematu zazdrości i rywalizacji oparte na historii Kaina i Abla oraz Balladyny i Aliny. Zaczynają się próby, poznajemy osobowości studentów, ich marzenia, ambicje. Ujawniają się też dysproporcje w talentach aktorskich, różnice poglądowe, majątkowe, zawiści, zaszłości, skomplikowane relacje uczuciowe. Skupiamy się na relacji czwórki bohaterów: Łukasza (Jan Łuć), Olo (Sebastian Dela), Julki (Justyna Litwic) i Alicji (Magdalena Dwurzyńska). Na rywalizację zawodową nakłada się ta prywatna. Przyjaźnie zostaną poddane próbie a na światło dzienne wyjdą kompleksy i traumy. Granica pomiędzy rzeczywistością i fikcją powoli zacznie się zacierać. Cała czwórka będzie konkurować o rolę, co przerodzi się w grę o wszystko.
Opowieść o młodym człowieku (Mark Wahlberg), który w latach 70tych zostaję gwiazdą przemysłu pornograficznego w Kalifornii. Wzbudza on zachwyt i podziw współautorów i ekipy technicznej, ale jego nagła kariera rodzi także niechęć i zawiść.
Po opuszczeniu szpitala dla umysłowo chorych Ricky zaczyna śledzić Marinę, prostytutkę, z którą kiedyś uprawiał seks. Ricky postanawia namówić ją, żeby została jego żoną.
Friedrich W. Murnau kręci swego "Nosferatu" na planie w Europie Wschodniej. Reżyser chce zrealizować najbardziej realistyczny film wszechczasów. Do roli tytułowej zatrudnia więc prawdziwego wampira, Maxa Schrecka. Dziwne zachowanie Schrecka tłumaczy swej ekipie nowatorskim podejściem aktora do zawodu - jest to aktor, który uczył się u samego Stanisławskiego. Jeśli Schreck stworzy postać na miarę pragnień Murnau′a i powściągnie swe wysoce niestosowne żądze do zakończenia produkcji, jako zapłatę otrzyma dostęp do szyi gwiazdy filmu, Grety. Wkrótce staje się jednak jasne, że Schreck nie ma ochoty lub nie jest w stanie powstrzymać żądzy krwi.

Hitchcock

6,8
6,3
U szczytu kariery legendarny reżyser Alfred Hitchcock postanawia zrealizować horror zatytułowany Psychoza. Gdy hollywoodzkie studia odrzucają projekt, Hitchcock postanawia sam go sfinansować, co prowadzi do nieoczekiwanych konsekwencji w jego życiu zawodowym i prywatnym.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…