Filmy kaskader

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kaskader. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Życie Scotta Pilgrima (Michael Cera) jest cudowne. Ma 23 lata, zespół rockowy, w którym jest basistą i w którym grywa "pomiędzy pracami" oraz słodką dziewczynę. Wszystko układa się fantastycznie dopóki do jego myśli, dniami i nocami, nie wkrada się piękna i uwodzicielska Ramona V. Flowers (Mary Elizabeth Winstead). Jednak droga do serca idealnej dziewczyny nie jest łatwa - aby ją zdobyć musi najpierw pokonać siedem złych duchów jej byłych chłopaków.
Podstarzały aktor telewizyjny Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego kaskader dubler Cliff Booth (Brad Pitt) chcą osiągnąć sukces w branży filmowej podczas lata morderstw dokonanych przez bandę Charlesa Mansona w 1969 roku w Los Angeles.

Ave, Cezar!

5,9
6,3
Osadzona w latach pięćdziesiątych XX wieku satyra na Hollywood. Eddie Mannix (Josh Brolin), dziennikarska hiena, na tropie zagadki – nikt nie wie, co stało się z obsadą filmu, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach.


Film pokazuje kulisy produkcji głośnego eposu indyskiego RRR poprzez wywiady z twórcami i materiały z planu filmowego. Dokument odsłania wyzwania, determinację oraz innowacje ekipy filmowej podczas pracy nad ambitną produkcją.

Toy Story 4

6,8
8,6
Do ekipy Chudego i Buzza dołącza Sztuciek – zabawka zrobiona własnoręcznie przez Bonnie. Wkrótce ekipa rusza na jego poszukiwania.
"Grindhouse" składa się z dwóch ponad godzinnych filmów grozy, połączonych fikcyjnymi zwiastunami. Filmy "Planet Terror" o mrożących krew w żyłach zombie oraz drugi o morderczym samochodzie, zatytułowany "Death Proof" - przedstawiają kawał dobrego kina grozy w starych klimatach, kojarzących się ze stylem retro.

Drive

7,2
8,3
Bezimienny kierowca oferuje swoją pomoc kobiecie, której mąż zadarł z mafią. Wkrótce mężczyzna wpada w sam środek intrygi przygotowanej przez dwóch gangsterów.
Reżyser René Vidal (Jean-Pierre Léaud) zobowiązuje się nakręcić na zamówienie nową wersję filmu "Les Vampires", wyreżyserowanego w 1915 roku przez Louisa Feuillade'a. Chce powierzyć rolę Irmy Vep, Maggie Cheung (Maggie Cheung), chińskiej aktorce z Hongkongu, którą wypatrzył w filmach kung fu. Zdjęcia do filmu szybko stają się katastrofą. Vidal nie jest zadowolony z tego, co robi i wariuje.
Elroy Fletcher (Danny Glover) prowadzi małą, podupadającą wypożyczalnię kaset wideo na przedmieściach Nowego Jorku. Zmuszony do wyjazdu, pozostawia ją pod opieką swojego pracownika Mike’a (Yasiin Bey) z jednym warunkiem – aby pod żadnym pozorem nie wpuszczał do niej swojego szalonego przyjaciela Jerrego (Jack Black). Jerry to nieokiełznany żywioł i nie ma takiej mocy, aby nie wszedł to świątyni filmu. Niestety jego moc niszczy wszystkie kasety. Jak wybrnąć z sytuacji, gdy nieliczni klienci chcą wypożyczać i oglądać kasety, na których nic nie ma? Genialnie absurdalny pomysł dwójki przyjaciół odnosi niespodziewany sukces. Sprawa staje głośna nie tylko w mieście, ale również w samym Hollywood………
Na weselu poznają się Viraj Shergill (Akshay Kumar), hollywoodzki kaskader, oraz piękna Simrita "Bebo" Rai (Kareena Kapoor), przyszła pani chirurg. Od pierwszej rozmowy żywią do siebie nienawiść, Viraj bowiem traktuje kobiety jak zabawki, natomiast Simrita wszystkich mężczyzn ma za najgorszych wrogów. Najlepiej dla obojga, gdyby trzymali się od siebie z daleka, jednak los uparcie krzyżuje ich drogi, doprowadzając do ciągłych kłótni... Kto zwycięży w walce płci?
Słowa kluczowe

Proszę czekać…