Filmy zespół, gitara

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje zespół, gitara. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Chris Cole jest zwykłym chłopakiem. Mieszka wraz z rodzicami w Seattle i ma ciągłe zatargi ze starszym bratem, policjantem. Pracuje jako konserwator kserokopiarek, ale jego prawdziwą pasją jest muzyka hardrockowa. Jest wielbicielem Stalowego Smoka - najpopularniejszej na swiecie grupy heavy-metalowej. Naśladuje ich we wszystkim. Niespodziewanie dostaje szansę wstąpienia do zespołu na miejsce swojego idola i z dnia na dzień staje się wielką gwiazdą.
Indie, lata 60. XX wieku. Archie i jego koledzy muszą sobie radzić z miłością, przyjaźnią i przyszłością Riverdale, gdy deweloperzy chcą zniszczyć ich ukochany park.
Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.


9 Songs

4,8
Ona ma na imię Lisa. On Matt. Moment ich spotkania - na koncercie rockowym - to jednocześnie początek wielkiej, zmysłowej miłości. Odtąd żyją wyłącznie dla siebie, w świecie miłości i muzyki. Ich związek nasycony będzie czułością i niezwykłą namiętnością. Przetrwa rok.
Last Days to film, który przybliża nam niespokojną osobowość genialnego muzyka, dożywającego swych ostatnich dni. Michael Pitt (Marzyciele, Cal do szczęścia) gra Blake’a, artystę, który wspiął się na szczyty sukcesu i teraz samotnie dźwiga na swoich barkach ciężar utrzymania kilku rodzin, a starzy przyjaciele odzywają się tylko, gdy czegoś potrzebują. Zwłaszcza pieniędzy. Last Days przedstawia kilka godzin z życia Blake’a, które spędza w drewnianym domku na odludziu, uciekając od własnego życia.

Sława

5,6
Opowieść o grupie studentów prestiżowej nowojorskiej akademii sztuki, których życie wypełnia przemożne pragnienie, by odmienić los i zrobić prawdziwą karierę. Morderczy trening, ulotne marzenia, miłość i pasja stanowią tło dla popisów muzycznych i tanecznych. Ile nasi bohaterowie są w stanie poświęcić dla tytułowej sławy? Jak wysoką cenę są gotowi zapłacić? Sława jest współczesną wersją legendarnego, nagrodzonego dwoma Oskarami, klasycznego już musicalu Alana Parkera z 1980 roku, który wskazał zapomnianemu nieco gatunkowi nowe drogi. Wiele późniejszych filmów muzycznych odwoływało się właśnie do utworu Parkera.
Tytułowym bohaterem filmu Jestem na TAK jest Carl Allen, facet, którego życie zmierza donikąd i który jest z założenia zawsze na „nie". Rzeczy przyjmują nieoczekiwany obrót w momencie, gdy dołącza do programu samopomocy opartego na jednym prostym zobowiązaniu: mówić zawsze i w każdej sytuacji „tak". Wyzwolona potęga słowa „TAK" zaczyna zmieniać życie Carla w niesamowity i nieoczekiwany sposób, otwierając drzwi do awansu w pracy i do nowego związku. Jednak chęć wykorzystania każdej pojawiającej się możliwości szybko wymyka się spod kontroli.
Jerry i Joe, bezrobotni muzycy, są światkami masakry w dniu świętego Walentego. Muszą uciekać z miasta jak najszybciej. Jedyną pojawiającą się okazją, jest tournée z kobiecym zespołem. Zdesperowani przyjaciele przebierają się za kobiety i jako Daphne i Josephine ruszają z zespołem.
Film opowiada niecodzienną sytuację z życia fotografa Mody. Thomas nie mając lepszych perspektyw na spędzenie wolnego czasu wyrusza w miasto z celem zrobienia zdjęć. Po wywołaniu okazuje się że przypadkiem uchwycił scenę morderstwa.
Szare, ponure szwedzkie miasto to scena, po której porusza się kilkunastu oryginałów. Na prezentację swoich surrealnych, często paranoicznych spojrzeń na rzeczywistość mają kilka ujęć. Sfrustrowany mężczyzna, który w czasie seksu opowiada, jak spłukał się z pieniędzy zarobionych podczas muzykowania na pogrzebach. Jego partnerka w strażackim hełmie, która nie zważając na te wynurzenia, dąży do orgazmu. Samotna dziewczyna w brudnym, lodowatym barze opowiadająca wprost do kamery swój dziwny sen. Absurd, groteska, pastisz - wszystko to powoduje, że znajdujemy się wewnątrz chaotycznego, obłąkanego świata zagubionych ludzi.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…