Sportowy 2019

Przedstawiamy listę 14 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Sportowy z 2019 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Underdog 7.1

Kiedy „Kosa” popełnia błąd w walce ze swoim rywalem, jego kariera jest zagrożona.

Fighter 6.4

Były zawodnik MMA musi podjąć walkę z dawnym rywalem.

Diego 6.0

Biografia jednego z najlepszych piłkarzy świata Diego Maradony.


Formula 1: Jazda o życie 7.5

Kierowcy, menedżerowie i właściciele zespołów żyją w pośpiechu, zarówno na torze, jak i poza nim. Zobacz, jak wygląda sezon zażartej rywalizacji w Formule 1.

Na zakręcie 4.7

Legenda wyścigów samochodowych Sam i jego syn Cam stanowili niepobity team. Jednak dobra passa się odwróciła, a Cam skuszony lukratywną propozycją od Linsky’ego przeszedł do konkurencji. Teraz ojciec i syn są po dwóch stronach barykady, a każdy z nich gorąco pragnie zwyciężyć i upokorzyć drugiego.

La source

Samir (Sneazzy West) mieszka na przedmieściach dużego prowincjonalnego miasteczka. Pomiędzy nudą a małymi przyjemnościami, zabija czas z przyjaciółmi. Jego ojciec przygotowuje go do zawodu hydraulika. Kiedy nagle umiera, Samir nie ma innego wyjścia, jak przejąć rodzinny interes, aby zapewnić byt matce i dwóm siostrom. Los jednak zadecyduje inaczej ...

Nazywam się: Muhammad Ali

Dokument pokazuje zarówno triumfy jak i wyzwania, z jakimi na co dzień musiał mierzyć się Muhammad Ali. Za pomocą archiwalnych materiałów twórcy malują intymny portret człowieka, który był światełkiem nadziei dla uciskanych ludzi na całym świecie i został uznany za globalny symbol człowieczeństwa i zrozumienia. Muhammad Ali uważany jest za jednego z najlepszych pięściarzy i zarazem najważniejszych sportowców XX wieku. Jako jedyny w historii trzykrotnie zdobył tytuł mistrza świata wszechwag i skutecznie bronił go dziewiętnaście razy.

Słowa kluczowe