KINO DOMOWE 1059 nowy temat
szukaj Kategorie

W działach można znaleźć produkty, które producenci zdecydowali się sprzedawać na naszej stronie, jednak gorąco zachęcamy do dyskusji i dzielenia się własną opinią na temat innych produktów.

No dobra zobaczymy czy coś z tego będzie .... Kto jeszcze jest tu z napisów ??? 32
bahama

Bahama – szkoda tamtego forum , spore zainteresowanie nim było.

Grzegorz_Derebecki

> bahama o 2006-03-08 21:16:37 napisał:
>
> Bahama – szkoda tamtego forum , spore zainteresowanie nim było.

Ja jestem (czytaj madmax;P)
Na tym forum tez będzie napewno ruch wystarczy troche poczekać :)

Krzysztof_Czerepak

Ja jestem (czyt. Rotor)
tak jak "SZEF" napisał :P

Harry_Angel

I ja. Ale jakoś odruchowo wchodzę na "napisy". Pewnie sie przyzwyczaję.

Pozdrawiam

lejem

To i ja się zamelduję :D

Pozdrawiam

rostek2

Guzik bedzie z petelka :-(

ale gdzie diabel nie moze tam Rostka posle – no to jestem :-)

pzdr

Rostek

Gural

ja też tutaj zaglądam, akurat odtwarzacza nie mam, ale na forum jest nie tylko o tym

vater

A co mi tam,
też się zarejestrowałem !
Użytkownik Bellwooda od 10.2004
i od tego czasu na forum.

JON

Ja też tu jestem i raczej zmiana mi ta nieprzeszkadza.Chodz też jeszcze nieraz przez przypadek wpadne na napis.org.Ale to tak już jest.

Pozdro.

Foka

Ja też się zgłaszam

Pozdrawiam

mastaJ

Dopracować forum chociaż do funkcjonalności z napisów i jakoś pójdzie :)
Pozdrawiam MastaJ

Juno

Pozdrawiam z Jeleniej Góry. Bellwood 301 z czerwca 2004. Na razie bez większych problemów.

vaz

Witam . Przeglądam to i poprzednie forum od ponad roku :-)

bodziookei

Bodziookei wita siema – co się stalo z starym forum-gdzie wszyscy! jeden z pierwszych z starego forum bel-marzec2004-przeleciał wszystkie softy i jest ok-jak nowy marcowe są super!

velchinaski

jezzzzztem tyż…wiec witam ALL ponownie :)

kamaro1

Niezbyt często ale jestem

Pozdrowienia wszystkim

olek777

OK, ujawnie sie tez tu zagladam :) ,niestety zadko i bez zapału, na stronie tez ostatno nic nowego sie nie pojawiło (mimo to zapraszam nowych http://bellwood.olek.waw.pl )

po zmianie zamknieciu forum na napisach myslalem nad zrobieniem wlasnego forum o bellu u siebie ale nie wiem czy to ma sens

scorpion_s

ja też sie ujawniam…..by dać obraz dezaprobaty takiej przeżutki.

Frajer

> bahama o 2006-03-08 21:16:37 napisał:
>
> Bahama – szkoda tamtego forum , spore zainteresowanie nim było.

Ja jestem czyli… frajer ;)

mac31

Też jestem,może byłem mało aktywny ale jednak z napisów.Pozdrawiam

kamils

witam jestem i ja :)

Pozdrawiam.

adamsko

Co stało się z forum? Gdzie Maxor, Harry Angel, Foka? Dobrze ze Bahama i Rostek zostali. Ja tez wiele czasu spędzilem na forum napisow. Bella mam juz od sierpnia 2004 i dalej śmiga. Pozdrawiam wszystkich co pozostali. Kurde czuje sie teraz jak Amigowiec przed 10ciu laty:D
Adam
P.S. Moze "Napisy" Reaktywacja? :-)

Harry_Angel

> olek777 o 2006-03-31 14:46:16 napisał:

> po zmianie zamknieciu forum na napisach myslalem nad zrobieniem wlasnego forum o
> bellu u siebie ale nie wiem czy to ma sens

Jak najbardziej ma sens. Do tego forum nikt jeszcze nie zdążył się przyzwyczaić, a u Ciebie są i softy, i FAQ, a poza tym jesteś bardzo zasłuzonym Bellwoodowiczem. Ostatnio mam dużo wolnego czasu w ciągu dnia, mógłbym pomóc w administracji i tym podobnych sprawach.

Pozdrawiam

Harry_Angel

> adamsko o 2006-04-10 22:43:25 napisał:
>
> Co stało się z forum? Gdzie Maxor, Harry Angel, Foka? Dobrze ze Bahama i
> Rostek zostali. Ja tez wiele czasu spędzilem na forum napisow. Bella mam juz
> od sierpnia 2004 i dalej śmiga. Pozdrawiam wszystkich co pozostali. Kurde
> czuje sie teraz jak Amigowiec przed 10ciu laty:D
> Adam
> P.S. Moze "Napisy" Reaktywacja? :-)

Jestem, jestem. Od dłuższego czasu, ale w związku z tym, że forum właściwie nie żyje, to i ja jestem mało aktywny.

BTW: Amiga rulez!!! Jeszcze u mnie stoi A1200 w wieży, niestety sprzedałem cały osprzęt (PPC+BVision) żeby upaść klona, a gołej nie chce mi się już odpalać. Ale UAE uruchamiam często.

Pozdrawiam

olek777

> Harry Angel o 2006-04-10 22:53:28 napisał:
>
> Jak najbardziej ma sens. Do tego forum nikt jeszcze nie zdążył się
> przyzwyczaić, a u Ciebie są i softy, i FAQ, a poza tym jesteś bardzo
> zasłuzonym Bellwoodowiczem. Ostatnio mam dużo wolnego czasu w ciągu dnia,
> mógłbym pomóc w administracji i tym podobnych sprawach.

ok jutro postawie forum phpbb, wstepnie skonfiguruje i dam ci prawa do administracji, zobaczymy co z tego wyjdzie

troche boje sie ze nic z tego nie wyjdzie, i bedzie to kolejne forum widmo w necie :), chodziaz z drugiej strony od zamkniecia forum na napisy mam ok 60% wiecej wejsc na strone

myslisz ze ma to byc forum tylko o bellu czy moze tez o wiwie i korze ?

PS. napisz do mnie na adres ze strony

mastaJ

postawcie jakieś normalne forum z możliwościami takimi jakie były na napisach; jakieś sensowne wyszukiwanie itp.
Bo tutaj nic się nie zmienia i jest lipnie ;)
Pozdrawiam MastaJ

olek777

> mastaJ o 2006-04-12 11:20:14 napisał:
>
> postawcie jakieś normalne forum z możliwościami takimi jakie były na
> napisach; jakieś sensowne wyszukiwanie itp.
> Bo tutaj nic się nie zmienia i jest lipnie ;)
> Pozdrawiam MastaJ

postawiłem u siebie dobre i sprawdzone forum phpBB

niestety samo oprogramowanie to jeszce nie forum, forum to ludzie którzy je twozą wiec bez Was bedzie to forum widmo, dam mu jakis czas na rozwój ale jak sie nie przyjnie to kasuje bo to obciach trzymac takie widma internetu u siebie :)

http://bellwood.olek.waw.pl

PanTalon

o rany jak to dobzre ze jest ktos z tamtego forum.
Rzadko tam co prawda zagladalem ale sama swiadomosc ze gdzies sa juz na mnie dzialala kojaco. Zajrzalem tu jakis czas temu – na forum belka bylya ze 2 tematy.

sciskam

PanTalon

DonKing

To i ja się wreszcie zamelduję.Na starym forum pisałem trochę o Wiwa 238,teraz nastąpiła "ewolucyjna zmiana" na Bellwood’a 301USB.

DonKing pozdrawia.

jjjanek

i ja jestem jjjanek ale mało tu zaglądam nie ma jak było na napisach pozdrawiam

Yasha

ja jestem, ale glownie jako tlumacz = jascha

na pogaduszki nie mam czasu

Fifty_Groszy

Po wielu trudach w końcu znowu mam w domu stałe połączenie z internetem. Na początku jak się dowiedziałem o likwidacji starego forum byłem załamany. Pomyślałem że to oznacza śmierć dla mojego Belwooda 301A i jego dalszego rozwoju. Jednak widzę że na nowym forum jest nadal garstka starych dobrych forumowiczów z poprzedniego forum, które tak chętnie udzielały mi pomocy. Gdyby nie Maxor, Bahama, Juno, Olek, Rostek i wiele innych osób ze starego forum, nie wiedziałbym tylu szczegółow dotyczących Bellwooda i nie umiałbym wtedy pomagać innym osobom z starego forum. Za wszystko dzięki chłopaki i teraz wujek 50 Groszy z dumą melduje się na nowym forum :)
See Ya !!!

srebrny

Frajer LOL lepszego nicka nie mogles chyba wymyslic hehe

Proszę czekać…