FDB.PL 1129 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

To dopiero przekręt!!! 105
cicha

Ponieważ administratorzy niniejszego serwisu nie raczą odpowiadać na maile, opiszę problem tutaj. Nietrudno jest zauważyć, że kwestie związane z dodawaniem treści wywołują żywe emocje… Tylko czemu nikt nie zwrócił jeszcze uwagi (i mam tu przede wszystkim na myśli administratorów i weryfikatorów), że coś jest bardzo nie w porządku z tresciami dodawanymi przez użytkownika o nicku THE_FOE? I nie chodzi tu wyłącznie o to, że uzupełnia on prawie same nowe filmy i to tuż po ich zweryfikowaniu (dyskusje na ten temat już były), ale o tempo, w jakim jego treści są dodawane.

Przyglądałam się treściom oczekującym na weryfikację… Oto kilka linków:

http://fdb.pl/tresc/pokazTresc.php?trescId=145872
http://fdb.pl/tresc/pokazTresc.php?trescId=145873
http://fdb.pl/tresc/pokazTresc.php?trescId=145874
http://fdb.pl/tresc/pokazTresc.php?trescId=145875
http://fdb.pl/tresc/pokazTresc.php?trescId=145876 itd…

Proszę przyjrzeć się godzinom (a konkretnie sekundom), w jakich informacje były dodawane… Dodaję treści od niedawna, więc idzie mi to dośc wolno… Ale niech ktos mi powie, jakim cudem można dodawać 3 różne treści w ciągu sekundy?? To przecież niewykonalne, przełączenie się między jedną kartą przeglądarki, a drugą zajmuje sekundę!

Kiedyś na forum technicznym poruszony został temat programów do masowego dodawania treści… Z niczym się powyzsza sytuacja nie kojarzy?

Dużo tu głosów i rozważań dotyczących rywalizacji… Może by uczynić ją chociaż uczciwą??

leprechan

> Ronaldinho o 2006-06-24 08:43:43 napisał:
>
> Ja z cyferkami rzymskimi odrzucam z komentarzem zeby dopisać i przesłać mi na
> bloga, podaje link do imdb.com, żeby wybrał użytkownik ten numerek, ale nie
> odpisują bo im się nie chce chyba.

ale komus widocznie sie nie chce sprawdzac imdb.com http://fdb.pl/f25113 z werow
next: http://fdb.pl/f25146

Spinnaker

> the_foe o 2006-06-23 20:26:11 napisał:
>
> gdzie? zadnego regualminu nie musialem zatwierdzac. w takim razie obowiazuje
> mnie wylacznie KC. Podaj mi pragraf ktory nakazuje miwpisywac dane wolniej niz
> szybciej?
> to nie jest metoda sprawdzajaca cokolwiek. Dalej kazdy moze dodawac w sposob jaki chce.
> To bolszewickie myslenie. W PRLu tluamczono ze Zachod wiecej produkuje bo uzywa
> odhumanizowanej pracy – pracy maszyn. Ja jestem wyspecjalizownym operatorem
> maszyny ktora na doatek sam zaprojektowalem i stworzylem. Twoja postawa jest po
> prostu wsteczna. jestes w jednym szeregu tych co podpali stosik pod Brunem, co
> palili ksiazki Darwina lub zakazywali lokomotywom szybko jezdzic. Liczy sie
> wylacznie skutecznosc a nie romantyczna wizja lopaciarzy.

Panie the_foe, w tej chwili dzieli mnie bardzo cienka linia od napisania kilku niecenzuralnych słów pod Twoim adresem… Zaczynasz powoli przeginać pisząc że mam bolszewicką postawę i wsteczne myślenie…. ;/ Domyślam się że jesteś starszy ode mnie, ale to nie znaczy że pozjadałeś wszystkie rozumy! Bo to raczej TY żyłeś w czasach PRLu, a każdy wie co tam właśnie 'wam' tłumaczono o zachodzie. Więc daruj sobie takie teksty pod moim adresem, bo nie znasz mnie.
A przede wszystkim, jeśli wszystkich "ręcznie" dodających użytkowników nazywasz łopaciarzami posiadającymi romantyczną wizję, no to niezłą renomę sobie wystawiłeś tym stwierdzeniem, bo na 100 % kogoś w tym momencie uraziłeś.

Odi

Buahaha gdy najezdzałem na foe bylem sam na fron zlozony z 2 uzytkownikow. Teraz gdy wszyscy przejrzeli na oczy czuje satysfakcje. Od kilku dni nie dodaje tresci do serwisu. Zeby sie niepotrzebnie nie denerwowac. Poki administracja nie dokona powaznych zmian, nic nie bedzie mialo tutaj sensu. Administracja jednak nic nie zmieni, bo albo ma za malo czasu albo tak jak pisal ronaldinho i foe nie zalezy jej na sprawiedliwosci i rownosci wsrod dodajacych a jedynie na powiekszajacej sie bazie. Za miesiac czy dwa bariery zostana wprowadzone, ale dopiero gdy baza osiagnie przyzwoity rozmiar.
Słowo do Foe, chciałem Ci pogratulowac odwagi zdajesz sobie sprawe z tego, ze gdy Administracja zacznie wszystko prostowac, dostaniesz bana, jednak odwazyles sie przyznac, że oszukujesz stosujac "informatyczne sterydy". Gratuluje.
Jak to jest z tym regulaminem otoz administracja zaspala. Regulamin powinien powstac zanim jeszcze baza rozpoczela dzialanie.
Foe sterydy zabijaja, mam nadzieje ze kiedys trafisz na kogos kto udowodni Ci kim jestes i sprowadzi Cie do parteru.
Oby Ci sie te płytki z nagrody, w czytniku połamały.

pietruch

> Odi o 2006-06-24 13:04:25 napisał:
>
> Oby Ci sie te płytki z nagrody, w czytniku połamały.

W tym tempie co On dodaje treści, to pewnie dostanie mp3 playera.

gomik

jejku, a niech dostanie tego playera – gdyby wlozony czas poswiecil prawdziwej pracy to by sobie kupil ich kilka. tak jak ktos juz pisal, pewnie dostanie niedlugo bana i wiecej nagrod nie dostanie.

burial

nadal nie rozumiem o co biega…

koles uzupelnia plik tekstowy i puszcza paczke 10 filmow tylko po to, zeby nie wypelniac formularzy (ja juz tez mam dosc recznego klepania). Po prostu robi to sprawniej ode mnie i od wszystkich… co w tym zlego?

na poczatku ludzie tu dodawali filmy tytuly, ktore znali (te najpopularniejsze lub swoje ulubione) teraz powoli te tytuly sie koncza… No to niektorzy zaczeli sobie usprawniac… wzieli filmografie jednego kolesa (na przyklad Cagney’a) i zaczeli jechac wszystkie tytuly po kolei… albo wpisali slowko "sex" czy "burning" i zaczeli jechac po kolei wszystkie filmy dodajac je… USPRAWNIENIE… i to bylo ok… bo wszyscy to potrafia, wszyscy moga na to wpasc i to robic…

Ale jak ktos usprawni sobie prace inaczej, tak jak kazdy (zaloze sie) pomyslal ALE NIE KAżDY POTRAFIL ZROBIC, to juz jest zle… i pojawia sie coraz wiecej frustratów.

ZAWIŚĆ, ZAZDROŚĆ… nic wiecej…

alienK

Ty to tak sobie usprawniłeś, że leciałeś po przyporządkowanych numerach filmów i uzupełniałeś dopiero co dodane filmy.
Też fajnie.

the_foe

> gomik o 2006-06-24 14:01:40 napisał:
>
> jejku, a niech dostanie tego playera – gdyby wlozony czas poswiecil prawdziwej
> pracy to by sobie kupil ich kilka. tak jak ktos juz pisal, pewnie dostanie
> niedlugo bana i wiecej nagrod nie dostanie.

OK, spcjalnie dla waszego zdrowia psychicznego i poczucia sprawiedliwosci dziejowej: od teraz nie dodaje juz wiecej tresci innych niz obsady. Prosze wiec juz ze mnie zejsc, bo do obsad niewielu z Was sie pali a ja chetnie wpisze jak najwiecej.

Anonimowy

> the_foe o 2006-06-24 15:57:39 napisał:
>
> OK, spcjalnie dla waszego zdrowia psychicznego i poczucia sprawiedliwosci
> dziejowej: od teraz nie dodaje juz wiecej tresci innych niz obsady.
> Prosze wiec juz ze mnie zejsc, bo do obsad niewielu z Was sie pali a ja chetnie
> wpisze jak najwiecej.

Moim zdaniem nie powinienes się poddawac, sam przeciez mówiłes że wkładasz w dodawanie wiele pracy i duzo czasu ci to zajmuje, więc walcz do końca, jesli komus to sie nie podoba to jego problem a nie twój.

the_foe

> wolfie o 2006-06-24 16:22:08 napisał:
>
> Moim zdaniem nie powinienes się poddawac, sam przeciez mówiłes że wkładasz
> w dodawanie wiele pracy i duzo czasu ci to zajmuje, więc walcz do końca,
> jesli komus to sie nie podoba to jego problem a nie twój.

Tylko Ty i Burial chca aby serwis rozwijal sie szybko, reszta chce powolny i systemtyczny rozwoj. Mamy demokracje: wiekszosc rzadzi. Poza tym mowiac prawde tylko wpisywanie obsad sprawia mi frajde i teraz bede sie zajmowal tylko tym.

nmi

wystarczy napisac odpowiedni skrypt i po klopocie, sam jestem programista jak the_foe i naprawde nie zajmuje to duzo czasu zatem jak macie jakich znajomych poproscie ich i juz nie bedzie afery! :-)

pzdr.

Yasha

> the_foe o 2006-06-23 19:30:01 napisał:
>
> ja nie wierze ze jeszcze zostaje tylu naiwnych. Wlascicielom serisu zalezy tylko
> na jednym: miec DUUUUZA baze danych. Bo na tym sie zarabia. Wlascicieli nie
> obchodzi kto wpisuje dane, jak i ile (najlepiej jak najwiecej jest to mozliwe)
> tylko zeby byly one poprawne. Ja widze ze niktorzy traktuja te baze jako dobro
> publiczne a powiekszanie jej jako romantyczna walke z duza iloscia wolnego
> czasu.

LOL
ale ty mnie ubawiłeś :)))
powinieneś pracować w entertaimencie, naprawdę

zupełnie niechcacy trafiłeś w sedno!
rzeczywiście, przy tym systemie punktacji, gdzie za gatunek dostaje się 1 punkt, a za wpisanie linijki do obsady 1/2 punktu, gdzie trzeba sprawdzić artystę, z numerku, wklepać odpowiednią rolę, i jeszczę trafnie oddać tłumaczenie z angielskiego: to jest kur… jakieś nieporozumienie!!! i tylko takiemu romantycznemu szaleńcowi jak ja, przychodzi do tej głupiej pały trwonienie na to czasu, miast rzucać się na każdy nowy film, dopisywać gatunki jak automat, i w ten sposób nabijać sobie masę punktową.

No bo do tego, że aby mieć taki wzrost kontrybucji na godzinę, jak niektórzy tutaj, to trzeba całą armię zaangażować względnie automat – to w końcu doszłam do tego (nie ubliżając swojej inteligencji) – bo sama tyram jak dzik a efekty są marne.

No cóż – mogę sobie pozwolić na ślamazarne tempo, albowiem posiadłam już poł gigowy ipod mp4 oraz wór fimów, ktorych nie mam możliwości zobaczyć z braku czasu :))
sama mogę rozpisać konkurs dla kogoś, kto mi pomoże w dodawaniu kontrybycji :P

Zdrówko!
naiwna yaska

P.S.
nie zawiścić, proszę państwa, tylko do roboty, do roboty!
jest jeszcze miliony filmów do dodania, tylko trzeba główką ruszyć, co i jak

Anonimowy

> Yasha o 2006-06-24 20:32:44 napisał:

>bo sama tyram jak dzik a efekty są marne.

zawsze mozesz odpocząć to nie łagry, ani nie obóz pracy

Ps. z chęcią obejrzałbym twoje film z tobą :)

nmi

Ja bym np ograniczyl dodawanie filmow rocznikowo czyli np. dodajemy tresci filmow z 2004 itp, bo kto sprawdza z 1844r film? ;D

pietruch

> nmi o 2006-06-24 21:51:03 napisał:
>
>bo kto sprawdza z 1844r film? ;D

Nikt! bo wtedy filmów jeszcze nie było, kinematograf wymyślono dopiero w 1894 r…

Anonimowy

> pietruch o 2006-06-24 22:16:07 napisał:
>
>>bo kto sprawdza z 1844r film? ;D
> Nikt! bo wtedy filmów jeszcze nie było, kinematograf wymyślono dopiero w 1894 r…

:), znalazłem z 1889, czyli na 5 lat przed twojm kinomatografem
http://us.imdb.com/title/tt0466876/

nmi

> pietruch o 2006-06-24 22:16:07 napisał:
>
>>bo kto sprawdza z 1844r film? ;D
> Nikt! bo wtedy filmów jeszcze nie było, kinematograf wymyślono dopiero w 1894 r…

to byla aluzja? (chodzi o moja wypowiedz)

pietruch

> wolfie o 2006-06-24 22:28:57 napisał:
>
>>>bo kto sprawdza z 1844r film? ;D
> :), znalazłem z 1889, czyli na 5 lat przed twojm kinomatografem
> http://us.imdb.com/title/tt0466876/

A myślałem że filmy zaczęto kręcić dopiero po wynalezieniu kinematografu… No nic. Żeby było jeszcze śmieszniej to znalazłem jeszcze starszy film, który w ogóle jest pierwszym filmem w historii kina, nazywa się Roundhay Garden Scene i jest z 1888 roku.

Anonimowy

> A myślałem że filmy zaczęto kręcić dopiero po wynalezieniu
> kinematografu… No nic. Żeby było jeszcze śmieszniej to znalazłem jeszcze
> starszy film, który w ogóle jest pierwszym filmem w historii kina, nazywa
> się Roundhay Garden Scene i jest z 1888 roku.

:)
w 1888 roku powstał jeszce jeden film Traffic Crossing Leeds Bridge, więc moje pytanie brzmi :
skąd wiesz że ten który podałeś jest najstarszy?

Ps. Poszukamy jeszcze obaj i dokopiemy się do roku 1844 :)

pietruch

> wolfie o 2006-06-24 23:04:06 napisał:
>
> :)
> w 1888 roku powstał jeszce jeden film Traffic Crossing Leeds Bridge, więc moje
> pytanie brzmi :
> skąd wiesz że ten który podałeś jest najstarszy?
> Ps. Poszukamy jeszcze obaj i dokopiemy się do roku 1844 :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Roundhay_Garden_Scene

Na imdb.com przy filmie jest napisane: "The earliest celluloid film"

Anonimowy

Acha, faktycznie (nie wczytywałem się :)),
ale teraz załważyłem cos ciekawego film trwa tylko (aż) 2 sekund a mimo tego został uznany jako Drama / Mystery / Thriller. Rezyser umiał przedstawić wiele treści w 2 sekundach :)

Anita_Nowakowska

Cześć,

nie będę się wypowiadała na "ostatni" temat – kiedy owstał pierwszy film ;)

Sprawa "dopalaczy" była poruszona już w kilka dni od powstania serwisu i nasz stosunek do niej się nie zmienił.
Wykorzystywanie aplikacji samododających uważamy za nieuczciwe i potępamy to.
Zgadza się, że cieszy nas, gdy baza się rozrasta, lecz przede wszystkim zależy nam na aktywnych Użytkownikach i najlepiej jakby dodawali poprawnie dane – odrzucenie treści nie sprawia przyjemności, weryfikatorzy też byli dodającymi (niektórzy nadal dodają) i wiedzą ile pracy to kosztuje.

the_foe – proszę abyś zaprzestał używania skryptów czy samych programów do dodawnia treści – w przeciwnym razie podejmiemy kroki by pomóc Ci w tym.

Yasha

> wolfie o 2006-06-24 21:33:47 napisał:
>
>>bo sama tyram jak dzik a efekty są marne.
> zawsze mozesz odpocząć to nie łagry, ani nie obóz pracy
> Ps. z chęcią obejrzałbym twoje film z tobą :)

no ba!
jak odpocznę, to mnie wysiudają z mojej ukochanej 13 pozycji :))
tak sobie postanowiłam, że ją utrzymam w miesiącu czerwcu, choćbym miała nie jeść i nie spać, i dostać sztyletów do oczu!
a to niełatwe, wystarczy pójść do kuchni po kawę, i juz mnie ktoś przegania

a odnośnie wspólnych seansów – to ja nie wiem, czy się nie wynudzisz, albowiem głównie dyspoduję animacją :)

leprechan

ja tam szczerze mowiac do the_foe nie mam, dzieki niemu serwis sie rozwija blyskawicznie, ale jak widac recznie tez mozna [vide hsi nao, chyba ze tez uzywa, ale nie sie przyznaje, wiec nie posadzam], dzieki niemu jest masa materialow do uzupelniana i wiele osob na tym moze sobie pozerowac, bo nie sadze, aby on byl w stanie je wszystkie jeszcze uzupelniac, dodal on prawie 1/5 bazy ;) jak nie wiecej, wiec szacunek, nawet jesli skryptami ja mam za malo czasu, za duzo znajomych, zeby siedziec caly dzien i dodawac ;-)

Athrian

Dajcie sobie spokój. Ostatnio wdzię pełno dyskusji odnośnie werfikacji, czasu dodawania, punktów za dodanie filmów etc. Oczywistą sprawą jest, że dobrze mieć dużo punktów itd., ale ta rywalizacja przeradza się powoli w coś niezdrowego. Ludzie nie jedzą, nie śpią – tylko dodają. ;-) Jak tłumaczyłem na lektoratach łacine i ktoś z ławki obok korzystał z tabelki zawierającej koncówki deklinacji, a ja je odtwarzałem z pamięci i przetłumaczył tekst szybciej to nie rzucałem w niego krzesłem ani nie oskarżałem o przekręty. To tylko punkty, nawet jak będziecie ich mieć miliard to nikt wam np. na studiach nie otworzy przewodu habilitacyjnego dotyczącego "dodawania pozycji" ;-) Pozdrawiam.
BTW. I tak wszyscy macie u mnie wyrazy podziwu, że wam się chce dodawać i za to, że odawalacie kawał dobrej roboty. ;-)

Anonimowy

> Yasha o 2006-06-25 00:53:51 napisał:
>

> a odnośnie wspólnych seansów – to ja nie wiem, czy się nie wynudzisz,
> albowiem głównie dyspoduję animacją :)

To nie stanowi problemu, wpadne ze swoja kolekcja filmów i bedziemy na zmiane oglądac animację i jakis fabularny film.

Ps. Jaki gatunek preferujesz?

nmi

> the_foe – proszę abyś zaprzestał używania skryptów czy samych programów do
> dodawnia treści – w przeciwnym razie podejmiemy kroki by pomóc Ci w tym.

Anita nie wykryjesz tego, skrypt mozna tak dostosowac zeby wrzucal tresc np w okreslonym odstepie czasu :-) tak ze wszystko bedzie wygladalo na feeeeeeeer :D

Yasha

> wolfie o 2006-06-25 09:24:53 napisał:
>
> To nie stanowi problemu, wpadne ze swoja kolekcja filmów i bedziemy na zmiane
> oglądac animację i jakis fabularny film.
> Ps. Jaki gatunek preferujesz?

martial arts, akcja, kryminal, dramat, SF, film-noir, i zeby do tego byla animacja, to bylo by super
ale z żywymi aktorami też moze być, albo ekranizacja komiksu
np takie sin city, zupełnie niezłe, co nie?

Yasha

> Athrian o 2006-06-25 01:35:43 napisał:
>

> BTW. I tak wszyscy macie u mnie wyrazy podziwu, że wam się chce dodawać i za
> to, że odawalacie kawał dobrej roboty. ;-)

No właśnie!
Na kolana, i podziwiaj, z odpowiedniej perspektywy ;)

the_foe

> nmi o 2006-06-25 09:49:38 napisał:
>
> Anita nie wykryjesz tego, skrypt mozna tak dostosowac zeby wrzucal tresc np w
> okreslonym odstepie czasu :-) tak ze wszystko bedzie wygladalo na feeeeeeeer :D

jedynym skutecznym zabezpieczeniem jest CAPTCHA, ale tylko przed masowym wysylaniem danych. Zebezpieczyc sie przed "pomocami" w zbieraniu informacji sie nie da. I chyba wszyscy powinnismy sie z tym pogodzic.

cicha

> Anita Nowakowska o 2006-06-25 00:06:22 napisał:
>
> Wykorzystywanie aplikacji samododających uważamy za nieuczciwe i potępamy to.

> the_foe – proszę abyś zaprzestał używania skryptów czy samych programów do
> dodawnia treści – w przeciwnym razie podejmiemy kroki by pomóc Ci w tym.

Wow! Dziękuję uprzejmie za tę oznakę zainteresowania ze strony Administracji. Chylę czoło przed stanowczością wypowiedzi…

Czyli the_foe zgarnie nagrodę (być może nawet pierwszą) mimo stosowania zabronionych metod?

the_foe

> cicha o 2006-06-25 13:58:29 napisał:
>
> Wow! Dziękuję uprzejmie za tę oznakę zainteresowania ze strony
> Administracji. Chylę czoło przed stanowczością wypowiedzi…
> Czyli the_foe zgarnie nagrodę (być może nawet pierwszą) mimo stosowania
> zabronionych metod?

a kto powiedzial ze stosowalem zabronione metody? Zartowalm, jak najbardziej wszytko wklepalem recznie ;)
a tak serio, poki nie ma regulaminu obowiazuje jedynie KC, wiec radze po prostu sie poduczyc troche prawa . Kazdy sad przyznalby mi racje wiec po co sie tak pieklic?

Milas

Czytając to wszystko wlasciwie nie rozumiem dlaczego sie tak wszyscy czepiacie the_foe, w/g mnie poprostu robi cos czego inni nie potrafią, i skoro nie da sie tego wykryc to i tak nie wygracie, szczerze to mi to lotto kto zbierze tego mp3 playera i filmy:] ale podejrzewam ze ten kto wykaze sie sprytem;] Nie martwcie sie, bez mp3 playera da sie zyc…

Anonimowy

> Anita Nowakowska o 2006-06-25 00:06:22 napisał:
>
> Wykorzystywanie aplikacji samododających uważamy za nieuczciwe i potępamy to.

> the_foe – proszę abyś zaprzestał używania skryptów czy samych programów do
> dodawnia treści – w przeciwnym razie podejmiemy kroki by pomóc Ci w tym.

Tekst do Foe:
"w przeciwnym razie podejmiemy kroki by pomóc Ci w tym" – Foe oni ci grożą, namierzają cie własnie w tej chwili, wyjrzy przez okno czy przypadkiem nie stoją jakies podejrzane samochody przed twoim domem, albo zostaw to i UCIEKAJ i to szybko, co robisz nie ma czasu na pakowanie się, UCIEKAJ.

Tekst do Yashy:
Możem obejrzec Sin City, ale prawde mówiąc troche mnie ten film rozczarował,
ale przecież nie ważne co się ogląda, ale z kim :)
Z innych filmów możemy na przykład obejrzec : Piąty element, Tajemnice Los Angeles lub KIll Billa vol.1 (tam była tak fajna wstawka animacyjna)
Pozdrawiam :)

Tekst do Anity;
Prosze nie róbcie krzywdy Foe, to dobry chłopak, zawsze taki pomocny i uczynny, czesto pomagał staruszkom (co prawda raz niechcący zepchnął w trakcie swojej pomocy pewną babcię, ale po pół roku rehabilitacji wreszcie doszła do siebie, chodzić to ona juz nie będzie, ale przynajmniej jeść już moze sama). więc prosze zostawcie Foe w spokoju, on juz się zmieni i będzie gorzej dodawał, mniej i wolniej.

the_foe

> Milas o 2006-06-25 15:39:50 napisał:
>
> Czytając to wszystko wlasciwie nie rozumiem dlaczego sie tak wszyscy czepiacie
> the_foe, w/g mnie poprostu robi cos czego inni nie potrafią, i skoro nie da
> sie tego wykryc to i tak nie wygracie, szczerze to mi to lotto kto zbierze tego
> mp3 playera i filmy:] ale podejrzewam ze ten kto wykaze sie sprytem;] Nie
> martwcie sie, bez mp3 playera da sie zyc…

ja tez nie rozumiem ;)
ale skoro nie mozna to nie mozna, teraz juz to wiem, kasuje moje skrypty i jade wylacznie recznie. Mam tylko nadzieje ze uzywanie zakladek w FF jest dozwolone? Pytam serio, bo w jednej mam imdb.com w drugiej fdb z formularzem a w tzreciej fdb do sparwdzania czy dany film jest juz "obsluzony". Nie wiem czy to fair w stosunku do innych. Nie wiem czy mozna uzwac Ctr+C i Ctrl+V czy musze przepisywac recznie "na oko"? Musze sie przynac ze uzywam rozbudowanego schowka – kopiuje do niego nawet 30 tresci by potem je wklejac 'z myszki' – czy to jest dozwolone? Czy moge uzywac w FF szybkiego przejscia dla selecta (wystarczy na nim wpisac USA – nie trzeba leciec i szukac), ktorego nie ma w IE.
Prosze kompetentna osobe o wskazowki. Dziekuje.

nmi

> the_foe o 2006-06-25 13:52:47 napisał:
>
> jedynym skutecznym zabezpieczeniem jest CAPTCHA, ale tylko przed masowym
> wysylaniem danych. Zebezpieczyc sie przed "pomocami" w zbieraniu informacji sie
> nie da. I chyba wszyscy powinnismy sie z tym pogodzic.

ja wiem o captcha ale kto sie tutaj tym bedzie bawil? ;-)

Yasha

> wolfie o 2006-06-25 15:48:00 napisał:
>
> Tekst do Yashy:
> Możem obejrzec Sin City, ale prawde mówiąc troche mnie ten film rozczarował,
> ale przecież nie ważne co się ogląda, ale z kim :)
> Z innych filmów możemy na przykład obejrzec : Piąty element, Tajemnice Los
> Angeles lub KIll Billa vol.1 (tam była tak fajna wstawka animacyjna)
> Pozdrawiam :)

Możemy, choć "Piątego" widziałam 4 razy, "Tajemnice" 3 razy, "Billa" nie widziałam ani raz, żadnego (choć gdzieś chyba się plącze po domu), nawet dla David Carradine nie chciałam oglądać (pamiętając go z roli Caine), bo jestem przeciwnikiem oglądania filmów Kung-fu z amatorami. To jest profanacja pamięci Bruce Lee oraz innych mistrzów.

Proponuję "Invitation to the Dance" (właśnie nareszcie dodany przeze mnie) – z Gene Kellym, który w sekwencji o Sindbadzie tańczy ze smokiem animowanym, albo "Dangerous When Wet" – z Esther Williams, która pływa wraz z animowanymi Tomem i Jerrym (też właśnie dodane przeze mnie) :-)
A z chińszczyzny – jakiś w stylu Klasztor Shaolin, albo Jet Li’s Hero
Z resztą mam szeroki rozrzut, opócz najnowszego "Batmana – początku" (końca), którego uważam za kompletne dno kinematograficzne i jakieś niezrozumiałe dla mnie zdziwaczenie i spedalenie tej postaci komiksowej.

the_foe

> nmi o 2006-06-25 16:11:49 napisał:
>
> ja wiem o captcha ale kto sie tutaj tym bedzie bawil? ;-)

jezeli rzeczywiscie "szefostwo" chce miec pewnosc aby dane byly wpisywane zgodnie z ich intencja to nalezy to wprowadzic. I bedzie spokoj.

Yasha

> Milas o 2006-06-25 15:39:50 napisał:
>
> Czytając to wszystko wlasciwie nie rozumiem dlaczego sie tak wszyscy czepiacie
> the_foe, w/g mnie poprostu robi cos czego inni nie potrafią, i skoro nie da
> sie tego wykryc to i tak nie wygracie, szczerze to mi to lotto kto zbierze tego
> mp3 playera i filmy:] ale podejrzewam ze ten kto wykaze sie sprytem;] Nie
> martwcie sie, bez mp3 playera da sie zyc…

ja tam nie wiem, ale ja nie mogę żyć :>

Anonimowy

Wybieram Dangerous When Wet ,ze względu na Toma i Jerr’ego (ci goście wymiatają :)

Yasha

> the_foe o 2006-06-25 16:08:04 napisał:
>
> Prosze kompetentna osobe o wskazowki. Dziekuje.

ja myślę, że ty rób swoje
i tak każdy już wie "who’s who"

inaczej ta strona podzieli losy filmwebia, które nareszcie osiagnęła prędkość żółwia i jest na etapie uwiądu starczego

ja bym sama chciała mieć skrypt na dodawanie obsad…

k4c5er

looooool ;]

Spinnaker

> the_foe o 2006-06-25 16:08:04 napisał:
>
> ja tez nie rozumiem ;)
> ale skoro nie mozna to nie mozna, teraz juz to wiem, kasuje moje skrypty i jade
> wylacznie recznie. Mam tylko nadzieje ze uzywanie zakladek w FF jest dozwolone?
> Pytam serio, bo w jednej mam imdb.com w drugiej fdb z formularzem a w tzreciej
> fdb do sparwdzania czy dany film jest juz "obsluzony". Nie wiem czy to fair w
> stosunku do innych. Nie wiem czy mozna uzwac Ctr+C i Ctrl+V czy musze
> przepisywac recznie "na oko"? Musze sie przynac ze uzywam rozbudowanego schowka
> – kopiuje do niego nawet 30 tresci by potem je wklejac 'z myszki' – czy to jest
> dozwolone? Czy moge uzywac w FF szybkiego przejscia dla selecta (wystarczy na
> nim wpisac USA – nie trzeba leciec i szukac), ktorego nie ma w IE.
> Prosze kompetentna osobe o wskazowki. Dziekuje.

Na serio to troszkę przesadzasz…. Dozwolony jesteś Ty, Twój dostęp do internetu, urządzenia peryferyjne komputera i czysta chęć dodania czegoś ;) Pozdro.

the_foe

> Spinnaker o 2006-06-25 17:05:17 napisał:
>
> Na serio to troszkę przesadzasz…. Dozwolony jesteś Ty, Twój dostęp do
> internetu, urządzenia peryferyjne komputera i czysta chęć dodania czegoś ;)
> Pozdro.

Nie rozumiem, czy jest cos nagannego w tym ze chce byc uczciwy wobec Was (tych ultramorlanych) do bolu?

Spinnaker

> the_foe o 2006-06-25 17:26:29 napisał:
>
> Nie rozumiem, czy jest cos nagannego w tym ze chce byc uczciwy wobec Was (tych
> ultramorlanych) do bolu?

Hehehehehehehhee, że niby ja jestem ten ultramoralny do bólu…? lol

the_foe

> Spinnaker o 2006-06-25 19:46:51 napisał:
>
> Hehehehehehehhee, że niby ja jestem ten ultramoralny do bólu…? lol

do bolu nie, ale wnoszac po Twoich wypowiedziach musisz byc bardzo morlana osoba, ktora ma duzy wplyw na otoczenie, ktora potrafi uświadomic każdemu co jest dobre a co złe.

Spinnaker

> the_foe o 2006-06-25 20:21:51 napisał:
>
> do bolu nie, ale wnoszac po Twoich wypowiedziach musisz byc bardzo morlana
> osoba, ktora ma duzy wplyw na otoczenie, ktora potrafi uświadomic każdemu co
> jest dobre a co złe.

hehe, no ja to potraktuje jako komplement chociaż zdziwiłeś mnie trochę… ;) ale mam nadzieję że topór wojenny zakopany, chociaż nigdzie wojny nie było…. :)

Yasha

> wolfie o 2006-06-25 16:29:11 napisał:
>
> Wybieram Dangerous When Wet ,ze względu na Toma i Jerr’ego (ci goście wymiatają :)

No ba!
Aczkolwiek moją ulubioną postacią animowaną jest Pink Panther :)

Właśnie ostatnio zostały dodane do bazy wpisane przeze mnie filmy z tą szelmą, a koledzy byli tak mili, że pozwolili mi podopisywać gatunki i kraje :)))

Normalnie, anioły same tu są.

Ale poważnie – zgromadziło się tutaj niezwykle sympatyczne towarzystwo, aż przyjemnie mieć kontakt i współpracować.
Proszę to docenić, bo to wcale nie takie częste w naszej nerwowej polskiej rzeczywistości!

Uprzejmie pisza do mnie, co robić, gdy widzą, że moje filmy są werifikowane – czy mogą dodawać, mnie się pytają.
WERSAL!

Myślę, że tym miłym akcentem należy zakończyć wymianę zdań i pretensje w tym wątku.

pozdrawiam wszystkich
zbudowana yasha

Anonimowy

> Yasha o 2006-06-26 20:27:56 napisał:
>
> No ba!
> Aczkolwiek moją ulubioną postacią animowaną jest Pink Panther :)

Moim ulubionym bohaterem kreskówek jest Tasior z Animków (to ten mały kaczor), jest dla mnie wzorcem do naśladowania : bezczelny, chciwy i leniwy :)

Yasha

> wolfie o 2006-06-26 20:37:11 napisał:
>
> Moim ulubionym bohaterem kreskówek jest Tasior z Animków (to ten mały
> kaczor), jest dla mnie wzorcem do naśladowania : bezczelny, chciwy i leniwy
> :)

Hahaha
pisz koniecznie, wprawiasz mnie w dobry nastrój :)))

Proszę czekać…