FILMY 1288 nowy temat
szukaj Kategorie

Zachęcam do rozmowy na temat filmów, które zobaczyliście, bądź macie zamiar obejrzeć. Tutaj swoją opinią dzielisz się z innymi.

Propozycja, podaj wiek recenzenta 115
rutra

A może jak ktoś opisuje film, albo go komuś poleca, mógłby pisać swój wiek, bo jak czytam, że American Pie 5 jest filmem rewelacyjnym i każdy kinomaniak powinien go obejrzeć to mi się nie dobrze robi, ale kiedy sobie uświadomie fakt, że mogła to napisać osoba mająca 15 lat, odrazu rozumiem, ze jemu się film podobał, mnie w tym wieku też by się podobał. Niestety dla nas kinomaniaków takie pomyłki są czasem stratą czasu. Lubię obejrzeć dobry film, zwłaszcza jak ktoś go poleca, bo wiem, że nie strace czasu na oglądanie, ale trzeba przyznać, że często filmy z polecenia, są do wyłączenia po 10 minutach, co nie znaczy , że film jest zły, ale nie ten wiek i nie ten czas.

No nie wiedziałem, że będzie z tego taka dyskusja i problem, ale żeby było ciekawiej to "dołoże do pieca" , może to zły pomysł, dla tych którzy się boją, że podając swój wiek utracą jakiś autorytet na tej stronie (choć wiek czlowieka dla mnie samego nie ma żadnego znaczenia)

_//anita: Nie chcę przerywać tego off topicu, więc pozwolę sobie edytować Twój post (nie ma to jak wykorzystanie władzy ;) ). Może w wielu przypadkach by to pomogło, bo rzeczywiście w zależności od wieku ma się inny pogląd na pewne sprawy. Niemniej mogłoby także zaszkodzić. Cóż, zapewne gdybyś zobaczył recenzję 13-latka, to pewnie byś jej nawet nie czytał, uważając że nic nie wniesie. Może być jak najbardziej mylne.

Póki co wiele osób podaje swój wiek w opisie (w profilu), do którego masz dostęp z każdego miejsca.
Ps. By nie było wątpliwości… Edycja postu ogranicza się do dodania treści pisanej kursuwą_

[i]Do ANITY: jeśli chodzi o edycje, nie wiedziałem, że ma być kursywą, z tąd mój bład, za co przepraszam, bo rzeczywiscie , czasem to może wiele pozmieniac, wszelkie wskazówki przyjmuje z pokorą. Dzięki wszystkim, za dyskusje (ale te odpowiedzi z uzasadnieniem), argumenty zawsze pozwalaja lepiej zrozumiec problem.[/i]

srebrny

Co do reklamodawcow to jezeli jakis dystrybutor bedzie reklamował gre to zastanow sie do kogo ta reklama ma trafic do ciebie 35 letniego faceta czy raczej do mlodszych urzytkownikow?

Hsi_Nao

> asdasd o 2006-12-22 00:49:58 napisał:
>
> Witam,
> moim zdaniem – a przyglądam się temu serwisowi już długo – za dużo
> dzieciaków jest na tym serwisie.
> Nie da rady.
> Przy poszukiwaniu ciekawego filmu pomijam wszystkie wypowiedzi na temat filmu
> oraz nie czytam recenzji. Nie ma sensu. Pisane są przez osoby w wieku 15 do 20
> lat. Oni żyją innym światem. Nie twierdze że złym ale innym niż np. ja (35
> lat).
> Jeśli widziałbym że daną wypowiedź czy recencję napisała osoba starsza
> niż 25 lat to z pewnością bym ją przeczytał. Takie zachowanie nazwałbym
> ze swojej strony minimalizacją strat czasu. Bo nie mam za dużo czasu. A już
> kilka razy na początku przejechałem się na kilku wypowiedziach, że film
> super super super a okazało się że po 10 minutach trzeba było wyłączyć
> go bo naprawdę nie dało się oglądać.
> W sumie szkoda.
> Z drugiej strony rozumię. Bo to sprawa jest bardziej ważna dla właściela
> tego serwisu. Podawanie wieku być może zdegradowało by część aktywnych
> ale młodych wiekiem użytkowników w oczach innych. Poczuliby się gorsi? Nie
> wiem. Ale z pewnością dla potencjalnych reklamodawców informacja że
> większość uzytkowników nie ma jeszcze 20 lat dałaby sygnał że nie warto
> się tutaj reklamować. A co w związku z tym. z powodowało że właściciel
> serwisu ponosił by straty.

Moim zdaniem tutj nie chodzi o wiek użytkowników, bo znam 15-latków, którzy oglądają dobre filmy i znam 40-latków, którzy za arcydzieło kinematografii uważają American Pie. Więc zrzucanie wszystko na wiek nie jest zbyt dobrym pomysłem.
To kwestia mas. Bo ile osób pójdzie do kina na w/w American Pie mając do wyboru jeszcze np. Dekalog Kieślowskiego. Stawiam, że maxymalnie na Dekalog pójdzie 10% ogółu, którzy w ogóle wybiorą się do kina.
I to ma też przełożenie na tym serwisie.
I tu się nie da nic poradzić, że bardziej widoczne są opinie tych pozostałych 90%.

Yasha

No ba!
Anioł by nie dogodził.

Jak napisałam w jednej recenzji, że od komedii zwykle nie oczekujemy głębi intelektualnej, to się mój przyjaciel prawie śmiertelnie na mnie obraził :-))

Yasha

> marjetka o 2006-12-22 07:30:26 napisał:
>
> Ale Twoja ortografia jest młodsza od Ciebie o jakieś 20 lat :/ Nie miej mi za
> złe, że wypominam Ci jeden błąd, ale jeśli chcesz zabłysnąć wiekiem i
> dojrzałością jako widz, to nawet ta strona Twojego posta powinna być
> dopracowana, bo to po prostu pokazuje Cie w niekorzystnym świetle wobec
> merytorycznej części Twojej wypowiedzi (a nie chodzi o literówkę, czy brak
> "ogonka" w literze)

postu… :→

rutra

> marjetka o 2006-12-22 07:30:26 napisał:
>
> Ale Twoja ortografia jest młodsza od Ciebie o jakieś 20 lat :/ Nie miej mi za
> złe, że wypominam Ci jeden błąd, ale jeśli chcesz zabłysnąć wiekiem i
> dojrzałością jako widz, to nawet ta strona Twojego posta powinna być
> dopracowana, bo to po prostu pokazuje Cie w niekorzystnym świetle wobec
> merytorycznej części Twojej wypowiedzi (a nie chodzi o literówkę, czy brak
> "ogonka" w literze)

Jak ktoś nie ma się o co przyczepić, to się zawsze czepia o ortografie, może poprostu zjadł literke, nie obraża się jak ktoś jak jesteś młoda/młody i ktoś do tego pije

rutra

> Hsi Nao o 2006-12-22 10:13:36 napisał:
>
> Moim zdaniem tutj nie chodzi o wiek użytkowników, bo znam 15-latków, którzy
> oglądają dobre filmy i znam 40-latków, którzy za arcydzieło kinematografii
> uważają American Pie.

Muszę tu przyznać racje, tu rzeczywiście nie chodzi wiek, ale raczej o rozwój mózgowy, ale intelektualny, jak kto woli. Wystarczy przejżeć odpowiedzi w tym temacie, i poczytać odpowiedzi, jedni, inteligentni zaprzeczą, albo potwierdzą i argumentami poprą swoje zdanie, niestety jest też takich płytkich odpowiedzi, nie będe cytował, a by nikt nie poczuł się urażony, jeśli komuś sie coś nie podoba, niech przedstawi swoje argumenty, na tym polega dyskusja.

Jest jeszcze jedno przeglądając inne tematy forum, zauważyłem, że duża grupa ludzi czeka, na wypowiedź innych i dopiero jak zobaczy jak odpowie konkretna osoba, przychyla się ku jej stronie, uważam, że dobrze mieć swoje zdanie, pojedyńczym głosem wśród tłumu, ale swoje zdanie.

Nie chciałbbym, aby też rozpoczeła się tu wojna, między młodymi a starszymi kinomaniakami. Wiem, że jak pan Giertych zabrania coś teraz młodym, wymyślając coraz to nowe ustawy, młodym się to nie podoba, starsi patrzą na to przychylnie , bo wydaje się im , że tak będzie dla młodych ludzi dobrze, jednak ja byłem młody i słyszałem takie pomysły uważałem je za chore, czasem wiek ma inne spojrzenie na różne tematy.

A jeśli chodzi o American Pie, to napewno film artystycznie dobry, w końcu to jakieś dzieło. Która część jest dobra, a która zła można polemizować. Ja wychowałem sie na LODACH NA PATYKU, każdą część chłoneło się jednym chaustem, a teraz jak oglądam te filmy to sam z siebi się śmieje, że to mi się podobało, co nie znaczy, że tym komu się teraz podoba American Pie, są dla mnie śmieszni. Na każdy film jest czas, miejsce i wiek. Przygnębieni wolimy komedie, z dziewczyną może jakiś romans, dla rozrywki film akcji. Jednego dnia można wyłączyć film po 10 minutach, a drugiego dnia obejrzeć dwa razy po koleji. Dla mnie takim filmem jest MOULIN ROUGE, próbowałem go obejrzeć z 3 razy, dopiero za 4 udało się, od tąd stał się dla mnie najlepszym filmem w kategori romantycznych, poza tym nigdy nie lubiłem musicali, a teraz wszytskie nowe chetnie oglądam.

Więc zakończmy dyskusje pomiędzy pokoleniami, tylko rozmawiajmy, dyskutujmy.

A co do recenzji, też przestałem je czytać, pozostaje tylko przy krótkich opisach filmów.

Aha sory za błedy.

Anonimowy

> A jeśli chodzi o American Pie, to napewno film artystycznie dobry, w końcu to
> jakieś dzieło.

hmm, :-)))

rutra

> wolfie o 2006-12-22 14:16:34 napisał:
>
> hmm, :-)))

No WOLFIE w porównaniu do twojego filmu o rekinie, napewno artystycznie dobry, choć chyle czoła przed twymi produkcjami.

Anonimowy

> rutra o 2006-12-22 16:09:05 napisał:
>
> No WOLFIE w porównaniu do twojego filmu o rekinie, napewno artystycznie dobry,
> choć chyle czoła przed twymi produkcjami.

Ale rutra prosze cię, tylko bez osobistych wycieczek. :-)

Ps. Jesli mierzysz filmy miarą mojego filmu to gratuluje poczucia humoru :-)

CoRey

Jak napisała Hsi, nie wszystko zależy od wieku. Gdybyśmy chcieli dokładnie chcieli wiedzieć jaki jest recenzent trzeba by było wprowadzić wszystko – od wieku przez rodzaj preferowanych filmów aż po test IQ :-) A poza tym uważam że recenzje stoja na naprawdę stosunkowo niezłym poziomie, w przeciwieństwie do większości np komentarzy

tek

Przepraszam z gory jezeli ktos juz to zaproponowal,ale nie chce mi sie czytac wszystkich wypowiedzi(szczegolnie tych o penisie i piersiach-mysle ze w tym przypadku autorzy powinni podac swoj wiek):
mysle,ze niezalezy to od wieku,bardziej od poziomu inteligencji(wyksztalcenia,lub tez od tego przez co przechodzimy w zyciu,plci w jakiejs czesci napewno,nastepnie od pochodzenia,rasy etc.Najlepiej by bylo zobaczyc 5 ulubionych filmow/rezyserow opisujacego ,obok nicka albo chociaz link do profilu,gdzieta informacja by sie znajdowala,i powinno byc to zrobione przez fdb.pl,od razu jak sie czlowiek rejestruje powinno byc na to miejsce,ale na to chyba za wczesnie,strona jeszce musi dojzec,
Moj wiek:29
plec meska
wyksztalcenie:troche studiow
ulubieni rezyserzy:bergman,kusturica,almodovar,jarmush,kurosawa,scorsese i jeszcze wielu

P>S> sorki za dyslekcje:P

tek

z tymi co sie czepiaja ortografi to tak jak z tymi co ogladaja filmy hollywood’zkie ,o duzym budzecie,wazne zeby bylo duzo efektow,wybuchow,kolorowo zeby bylo i glosno,nie interesuje ich tresc,nie ogladaja filmow niezaleznych,bo nie byly zrobione na najdrozszym sprzecie,,filmy zrobione na 16 mm wygladaja dla nich "staro"itp
…sa ludzie i parapety".

Wodnica79

> tek o 2006-12-23 23:00:36 napisał:
>
> z tymi co sie czepiaja ortografi to tak jak z tymi co ogladaja filmy
> hollywood’zkie ,o duzym budzecie,wazne zeby bylo duzo efektow,wybuchow,kolorowo
> zeby bylo i glosno,nie interesuje ich tresc,nie ogladaja filmow niezaleznych,bo
> nie byly zrobione na najdrozszym sprzecie,,filmy zrobione na 16 mm wygladaja
> dla nich "staro"itp
> …sa ludzie i parapety".

No, jesli poprawność ortograficzną (nie mówmy tu o literówkach i 'gubieniu liter') przyrównujesz do 'efektów specjalnych made in Hollywood', to chyba jakieś nieporozumienie :D Poza tym jest cos takiego jak możliwość edytowania posta i poprawy.

Wodnica79

cóz 'rozumię' Cię doskonale, choć tu nie chodzi o zgubienie literki. Ktoś tu chyba nie umie poskromić (zupełnie niepotrzebnie) swoich emocji, czego skutki widać.

SlightyBoy

Moim skromniusieńkim zdaniem, o tym czy recenzja jest dobra czy nie powinni decydować:

1) Weryfikatorzy – przy sprawdzaniu i zatwierdzaniu oczywiście. Wydaje mi się, że weryfikatorem nie zostaje, byle kto. Uważam te osoby za inteligentne i znające się na rzeczy (zero wazeliny – własne zdanie). Więc mogliby przy sprawdzaniu wytężyć te "rzeczy" i odrzucać głupkowate recenzje. Ja rozumiem, że na stronie najmniej jest właśnie recenzji, ale nie możemy chyba przyjmować każdej, tylko dlatego, iż jest ich deficyt.

2) Użytkownicy – jest taka opcja, która mówi czy recenzja była pomocna czy nie. Krócej – czy jest dobra czy zła. Powinno się usuwać te recenzje które zbierają najgorsze recenzje (zdanie celowe, choć może być potraktowane jako błąd stylistyczny ;P).

Najważniejszą selekcje powinny przechodzić w punkcie pierwszym, w końcu Weryfikator jest kimś (jak pisałem) znającym się… Jeśli tak jest, to myślę, że ten pomysł jest najprostszy i najwygodniejszy. Można także zadziałać nieco drastyczniej. Po prostu stworzyć rangę 'recenzent', albo dać możliwość pisania recenzji tylko i wyłącznie 'redaktorom'. Tak czy inaczej zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał jakieś "ale". Tyle tylko, że wg. mnie recenzja jest czymś więcej niż plakat, czy nawet opis. Recenzja co tu dużo mówić musi być porządna, i wydaje mi się, iż jej selekcja powinna być rygorystyczna. :)

Pozdrawiam wytrwałych "czytaczy", którzy dotarli aż do tego momentu! ;)
SlightyBoy

zuczek

@SlightyBoy
Czy recenzja spełnia wszystkie kryteria oraz czy prezentuje pewien poziom decydują weryfikatorzy niestety z tego co można się zorientować [ co zostało już wcześniej zauważone ] większość użyszkodników serwisu to osoby małoletnie. Idąc tym tropem można wnioskować, że taka sama sytuacja tyczy się grona posiadającego władze na serwisie. W tym momencie może się robić smutno, ale prawdziwie.

Jak to powiedział kiedyś pewien inteligentny człowiek: "Prawda [racja] jest jak dupa każdy ma swoja."

SlightyBoy

Wniosek nasuwa się sam… Nie każdy powinien stawać się weryfikatorem. No, ale żeby to naprawić jest raczej za późno, bo jak prawie każdy wie "kto daje i zabiera…". ;) Pozostają jeszcze inne rozwiązania: ranga 'recenzent' lub możliwość pisania recenzji jedynie przez redaktorów.

zuczek

Mógłbym jeszcze dodać, że reformy należy zaczynać od góry. Mówiąc krótko władza powinna nam małym użytkownikom dawać przykład i do swojego grona zapraszać po bardziej wnikliwej ocenie kandydata.

CoRey

Możliwość pisania recenzji jedynie przez redaktorów odpada, bo żaden z obecnych ich praktycznie nie pisze :p
możliwość pisania _ tylko _ przez 'recenzentów' też niezbyt, ponieważ niektórzy nie piszą regularnie, mogą skrobnąć reckę raz na jakiś czas ( i to bardzo dobrą) – a wtedy taka ranga im raczej nie przypada.

Można zrobić tak, że każdy będzie mógł pisać recenzje ale jedynie te "recenzentów" będą pojawiały się na stronie głównej. Reszta będzie mogła je mieć np na swoim blogu ( i na stronie filmu pod odpowiednią zakładką – "recenzje użytkowników")

Yasha

Wy to macie skłonność do patosu z tymi wymaganiami na recenzenta, naprawdę.

Serwis nie jest prowadzony przez zawodowców, a więc i recenzje są użytkowników. Nie widzę nic złego w tym, aby każdy mógł pisać. I tak mało kto się garnie – zaledwie kilka osób z potężnego grona.
W przypadku ocen recenzji należy wziąć pod uwagę fakt, iż z różnych powodów ktoś kwalifikuje je jako: użyteczna/nieużyteczna, choćby dlatego, że widział film, który krytyk spuścił z wodą w kiblu, a jemu jak raz się podobał.

Na użyteczność recenzji wskazuje również inny czynnik: ilość ocen=zaangażowanych emocjonalnie czytelników.
Która recenzja wywarła większy wpływ na otoczenie?
Czy taka, która ma 2 pozytywy (albo żadnego głosu), czy taka, która ma 20 opinii, z tego 30 na tak?
Nie każdy musi się zgodzić z recenzentem, ale fakt, że przeczyta do końca świadczy o tym, że piszący zdolny jest ściągnąć uwagę odbiorców.

zuczek

>Yasha o 2006-12-27 21:31:47 napisał:
>czy taka, która ma 20 opinii, z tego 30 na tak?

Nowa matematyka chętnie taką poznam. Pensje bym chciał tak dostawać zamiast 2 tys. na lapę mógłbym dostawać 3.

SlightyBoy

> Yasha o 2006-12-27 21:31:47 napisał:
>
> Wy to macie skłonność do patosu z tymi wymaganiami na recenzenta, naprawdę.
> Serwis nie jest prowadzony przez zawodowców, a więc i recenzje są
> użytkowników. Nie widzę nic złego w tym, aby każdy mógł pisać.

Raczej marne wytłumaczenie. Moim zdaniem i pewnie wielu RECENZJA jest czymś więcej niż tylko nowym tytułem, czy plakatem. Gatunki, tytuły – to wszystko praca odtwórcza, recenzje natomiast piszę się samemu, i raczej powinny być porządne, bo zrobi się za przeproszeniem straszny syf. Ale to jednak sprawa nie moja. Ja ten serwis bardzo lubię, i często odwiedzam, ale skoro nikt nie chce tego zmienić, niech administracja i reszta userów nie dziwi się. że wielu będzie narzekało na niektóre recenzje – niedojrzałe, bądź gorzej, bo niepoprawne (stylistycznie, a czasem merytorycznie)…

Ja będę powtarzał do znudzenia, RECENZJE muszą i powinny być porządne i ciekawe… Zwłaszcza, że jest ich mało…

Anonimowy

> SlightyBoy o 2006-12-27 22:47:17 napisał:
>

> Ja będę powtarzał do znudzenia, RECENZJE muszą i powinny być porządne i
> ciekawe… Zwłaszcza, że jest ich mało…

Po przeczytaniu twojej recenzji do filmu Szeregowiec Rayan, uwazam ze jesli chcec aby recenzje były porzadne i ciekawe, to musisz niestety sie wstrzmać z ich pisaniem, sory Winetou.

SlightyBoy

Spoko, jeśli tak, wystaw jej negatywa i niech wyleci z serwisu (gdyby oczywiście było coś takiego o czym wspominałem wcześniej). Ja nie będę miał nic przeciwko… :) Tylko żebyś Ty jeszcze powiedział co Ci w niej nie pasi… :)

Yasha

> zuczek o 2006-12-27 22:36:24 napisał:
>
>>Yasha o 2006-12-27 21:31:47 napisał:
>>czy taka, która ma 20 opinii, z tego 30 na tak?
> Nowa matematyka chętnie taką poznam. Pensje bym chciał tak dostawać zamiast
> 2 tys. na lapę mógłbym dostawać 3.

No, a umiejętność czytania ze zrozumieniem?

o 30% chodziło.
Przecież to proste zadanie mat. ;-)

Yasha

> SlightyBoy o 2006-12-27 22:47:17 napisał:
>

> wielu będzie narzekało na niektóre recenzje – niedojrzałe, bądź gorzej,
> bo niepoprawne (stylistycznie, a czasem merytorycznie)…

Każdy ma inny próg dojrzałości i merytoryczności. To, co dla Ciebie jest dojrzałe i merytoryczne, niekoniecznie będzie takie dla mnie. Albo odwrotnie.
Jak już pisałam na swoim blogu – każdy tekst ma swojego odbiorcę. Z tego należy sobie zdać sprawę. Tak więc poziom tekstu musi być dostosowany do oczekiwań, i co ważne – możliwości czytelnika.
Nie ma tekstów, które spełniają oczekiwania wszystkich czytelników. A jeśli nawet publikujący swój tekst ma takie założenia wstępne, to napisze coś, co nie będzie miało odbiorcy. Dla nikogo nie będzie ciekawe. Dla wielu – stosownie: niezrozumiałe, banalne, głupie, przemądrzałe, zbyt fachowe, albo przeciwnie – powierzchowne.

zuczek

> Yasha o 2006-12-28 00:00:28 napisał:
>
>>>Yasha o 2006-12-27 21:31:47 napisał:
>>>czy taka, która ma 20 opinii, z tego 30 na tak?
> No, a umiejętność czytania ze zrozumieniem?
> o 30% chodziło.
> Przecież to proste zadanie mat. ;-)

Wstawienie tego jednego znaku dużo Proszę Pani zmienia. Ale to już się robi OT.

Yasha

> wolfie o 2006-12-27 23:04:24 napisał:
>
> Po przeczytaniu twojej recenzji do filmu Szeregowiec Rayan, uwazam ze jesli
> chcec aby recenzje były porzadne i ciekawe, to musisz niestety sie wstrzmać z
> ich pisaniem, sory Winetou.

Spokojnie, wolf
Niech napisze tyle, co leprechan, CoRey i ja – czyli ok 30, i niech sam zobaczy jakie jego recenzje zbiorą opinie.
To, co dla recenzenta wydaje się użyteczne, niekoniecznie jest takie dla odbiorcy. I co najlepsze – na odwrót też :-)))

Anonimowy

> SlightyBoy o 2006-12-27 23:55:20 napisał:

>Tylko żebyś Ty jeszcze powiedział co Ci w niej nie
> pasi… :)

Ogólnie nawet fajna jest, tylko ze bardziej nadaje sie na komentarz niż na recenzję.
Szeregowiec rayan to Gigant wsród filmów, a ty piszsz taką strasznie błachą recenzje, pewnie bym sie nie przyczepił nigdy do niej, ale ty zaczełes drazyc temat jakosci recenzji na fdb, wiec postanowiłem ci zasegurowac ze jestes jedną z osób nie spełniajacych tej jakosci. Zdaje sobie sprawe ze to twoja pierwsza recenzja i mimo mojej negatywnej oceny, zycze ci sukcesów w pisaniu innych recek.
Mam tez nadzieje ze moja krytyka nie odbierze ci skrzydeł do pisania, a wręcz przeciwnie stworzysz jeszcze lepsze i wnikliwsze recenzję.

Pozdrawiam

SlightyBoy

Jasne dzięki wielkie. Ja się nie zrażam… Ćwiczenie czyni mistrza. :) Im więcej będę pisał i im więcej słów krytyki (konstruktywnej oczywiście :P) otrzymywał, tym moje teksty lepsze będą. Obiecuje poprawę, teraz już będę o wiele bardziej się przykładał (nie to że wcześniej tego nie robiłem, ale zawsze może być lepiej). Mam nadzieję, że kiedyś docenisz, którąś z moich recenzji… :D

Pozdrawiam,
SlightyBoy

tek

> marjetka o 2006-12-27 12:05:17 napisał:
>
> Może ten ktoś nie ma ani tego ani tego i zazdrości?

…i to jest dowód na to ze przy każdym użytkowniku powinien być podany jego wiek

Wodnica79

> tek o 2007-01-05 08:10:43 napisał:
>
> …i to jest dowód na to ze przy każdym użytkowniku powinien być podany jego wiek

Zawsze możesz zacząć od siebie, prawda?
Rzucasz się o byle co. Fakt, że dyskusja na pewien temat nie przedstawia sobą nawet średniego poziomu intelektualnego, ale nie można być przez całe życie sztywniakiem… Wyluzuj trochę. W końcu nikt tu nikogo nie wyzywa. Nie musisz się udzielać na dany temat, jeśli nie chcesz. W ogóle to odnoszę wrażenie, że jesteś krytykantem i tyle – nie wnosisz nic konstruktywnego do współtworzenia FDSB (refleksja po odwiedzinach Twojego forum) i chyba po prostu się na rozmówcach wyżywasz. Nikt Cię tu nie trzyma – jeśli FDB niemal w 100% nie spełnia Twoich oczekiwań (?), bo to strata czasu
9głównie dla Ciebie) i miejsca.

tek

wiesz,zacząłem od siebie,podałem swój wiek w pierwszym swoim poście,a ty tak pleciesz żeby pleć bez pojęcia,tylko po to żeby coś odszczeknąć a do tego mówisz o stracie czasu i miejsca….

jakbyś się zorientowała o co chodzi w temacie forum które ja zacząłem,to ja chciałem wnieść coś konstruktywnego,i o to poszło,zorientuj się proszę o co chodzi najpierw(w jakimkolwiek temacie i gdziekolwiek by to nie było) a potem komentuj

wracając do sprawy straty czasu i miejsca,sprawdź jeszcze raz jaki jest temat tego forum i upewnij się ze twoje wypowiedzi są na temat,jakbyś chciała porozmawiać na temat penisa czy piersi to są inne strony do tego

gdyby fdb spełniała moje oczekiwania w 100% to nie byłoby potrzeby dodawać nic konstruktywnego

…i wiesz nie każdy musi być taki cool jak ty,świat potrzebuje sztywniaków żeby zachować równowagę

następna rzecz to "krytykant".czy mogłabyś,(w swoich słowach lub podać definicje),wyjaśnić co to dokładnie znaczy i w jaki sposób dyskwalifikuje to dana osobę jako konstruktywna lub w jakikolwiek inny sposób bo "i tyle" wiele nie wyjaśnia

a na koniec P O D A J S W Ó J W I E K

Wodnica79

Tek – po co się tak emocjonujesz? Też przeczytaj sobie wypowiedzi pod głównym postem. Jakoś propozycja podawania wieku nie wydaje się specjalnie popularna.
Jeśli FDB nie spełnia Twoich oczekiwań w 100 % możesz zrobić kilka rzeczy (oprócz 'ciskania się') – np. napisz bezpośrednio jakieś propozycje do 'góry' (aczkolwiek podawanie wieku chyba nie przejdzie, bo nawet pięciolatek jak umie pisać i nikogo nie obraża, może sie na dany temat wypowiedzieć pozytywmnie lub nie). Nigdy nie będzie tak, że portal stworzony przez kogo innego bedzie pasował Ci w 100 % i czas się z tym pogodzić. Jak już nie możesz tego znieść… no cóż… Podam ci mój przykład – przestały mi się podobać zasady panujące na Filmwebie, to już go nie współtworzę, bo walka o zmiany była walką z wiatrakami.

A co do wieku podanego 'w paierach' nie zawsze jest on równoznaczny z dojrzałością emocjonalną oraz gustu. Owszem, podałeś swój wiek i co z tego. Teraz się więc nie kopromituj takim nerwowym podejściem do 'problemu', złap oddech i jak ci już tak bardzo zależy na drążeniu tematu, odczekaj trochę i podejdź do tego z rezerwą.
W ostatnim poście chyba sam zamotałeś się o własne słowa. Faktycznie – szkoda gadać, bo akurat w nim to Ty gadasz, żeby gadać albo jestes tak wściekły, że słowa same Ci sie plączą i trduno wyciągnąć z nich jakąś konstruktywną całość.

O 'dorosłości' człowieka nie świadczą lata w papierach, to co lubi – ale przede wszystkim to, co robi, jak podchodzi do danego problemu. O niedojrzałości nie będzie świadczyła czasem 'głupawka' na forum. Odrobina wygłupów (podkreslam: odrobina) jest czasem dopuszczalna. Jak coś nie pasuje to albo puść to mimo uuszu i nie bierz udziału w dyskusji albo przyłącz sie 'do zabawy' :-)

Pozdraiwam i prosze – daj sobie spokój z próbami zmiany świata na lepszy, bo od tego mozna zwariować. Czassem trzeba coś zaakceptowac takim jakim jest, dać sobie spokój i zająć się czymś, na co naprawdę masz wpływ :-)

ShadoWFighteR

Do autora tematu:Ale masz dziwne wymogi. Ja mam 23 lata i podobała mi się cała seria American Pie. Lubię takie głupkowate żarty itp. Pewnie Date Movie też poleciła ci jakaś osoba w wieku 12 lat?Bo to film z tego samego rodzaju. Jeżeli miałbym uważać tak jak ty, to niemógłbym obejżeć żadnego starego filmu, który poleca mi babcia, a naprawdę warto, bo niektóre są klasyką kina. I nie rób z siebie jak to napisałeś "Kinomaniaka", skoro masz takie podejście do wieku recenzentów. Możesz przecież poznać, czy osoba trafnie ocenia film, po tym co napisała. Znam osoby w wieku 17 lat co potrafią opisać film, jak nie jeden krytyk filmowy. A pozatym, jeżeli oglądałaś poprzednie części American pie, to po co oglądałaś 5 część, skoro poprzednie napewno ci się nie podobały? Dodam, że do kin wejdą latem Transformersy i odrazu ci mówię nie idź na to, a jak będziesz miał bilet to możesz mi oddać, bo pewnie twoim zdaniem to bajka dla dzieci, ale obejżyj trailer, to może coś ci to podpowie. Nie każdy ma taki gust jak ty i ogłąda tylko telenowele brazylijskie, M jak miłość , czy modę na sukces. Niektórzy wolą się pośmiać z głupkowatych żartów, niż płakać na romantycznych filmach…Kurcze, ale zmęczyła mnie ta wypowiedź^^

rutra

> ShadoWFighteR o 2007-01-12 12:00:28 napisał:
>
> Do autora tematu:Ale masz dziwne wymogi. Ja mam 23 lata i podobała mi się
> cała seria American Pie. Lubię takie głupkowate żarty itp. Pewnie Date
> Movie też poleciła ci jakaś osoba w wieku 12 lat?Bo to film z tego samego
> rodzaju. Jeżeli miałbym uważać tak jak ty, to niemógłbym obejżeć
> żadnego starego filmu, który poleca mi babcia, a naprawdę warto, bo
> niektóre są klasyką kina. I nie rób z siebie jak to napisałeś
> "Kinomaniaka", skoro masz takie podejście do wieku recenzentów. Możesz
> przecież poznać, czy osoba trafnie ocenia film, po tym co napisała. Znam
> osoby w wieku 17 lat co potrafią opisać film, jak nie jeden krytyk filmowy. A
> pozatym, jeżeli oglądałaś poprzednie części American pie, to po co
> oglądałaś 5 część, skoro poprzednie napewno ci się nie podobały? Dodam,
> że do kin wejdą latem Transformersy i odrazu ci mówię nie idź na to, a jak
> będziesz miał bilet to możesz mi oddać, bo pewnie twoim zdaniem to bajka
> dla dzieci, ale obejżyj trailer, to może coś ci to podpowie. Nie każdy ma
> taki gust jak ty i ogłąda tylko telenowele brazylijskie, M jak miłość ,
> czy modę na sukces. Niektórzy wolą się pośmiać z głupkowatych żartów,
> niż płakać na romantycznych filmach…Kurcze, ale zmęczyła mnie ta
> wypowiedź^^

jak miałem 23 też mi się podobało American Pie. Ale fajną rzecz mi przypomniałaś, pewnie tego nie pamiętasz, ale w latach 70-80 każdy film jaki wchodził do kin był opatrzony małą notką (np. – od lat 6, albo – bobo co oznaczało, że film jest dla wszystkich, tego niestety juz nie ma a szkoda). Nie mówie że jakiś film jest niedobry, ale nie każdy wiek jest dobry na dany film, jak byłem dzieckiem w kinach leciało "Niekończąca sie opowieść "- cały film oglądałem na bezdechu, dziś niestety, już nie ten wiek, ale moje dzieci nanowo zachwycają się tym filmem, i cieszę się że mam w swoich zbiorach ten film, bo dzieciaki mogą zajrzeć do tego filmu kiedy chcą. Co do klasyki to wydaje mi sie że filmy które nazywa sie klasyką mozna obejrzec w kazdym wieku i w róznych czasach i wraca się do nich chętnie. Oglądam stare filmy, które polecają babcie, np. "Casablanka" nie przypadła mi do gustu, ale np. "Arszenik i stare koronki" bardzo mi sie podobał.
Co nie znaczy że starocie dla mnie czy kogoś są do bani, każdy ma swój gust i wiek. Może kiedyś znowu włącze Casablance i zaurocze się tym filmem, narazie moze jeszcze nie dorosłem do tego tematu, jak to pewnie by powiedzieli fani Casablanki.
Poza tym poczytaj wszystkie posty w tym temacie, moje tez, bo nie tylko temat zapodałem.

tek

> marjetka o 2007-01-12 08:49:12 napisał:
>
> Tek – po co się tak emocjonujesz? Też przeczytaj sobie wypowiedzi pod
> głównym postem. Jakoś propozycja podawania wieku nie wydaje się specjalnie
> popularna.
> Jeśli FDB nie spełnia Twoich oczekiwań w 100 % możesz zrobić kilka rzeczy
> (oprócz 'ciskania się') – np. napisz bezpośrednio jakieś propozycje do
> 'góry' (aczkolwiek podawanie wieku chyba nie przejdzie, bo nawet pięciolatek
> jak umie pisać i nikogo nie obraża, może sie na dany temat wypowiedzieć
> pozytywmnie lub nie). Nigdy nie będzie tak, że portal stworzony przez kogo
> innego bedzie pasował Ci w 100 % i czas się z tym pogodzić. Jak już nie
> możesz tego znieść… no cóż… Podam ci mój przykład – przestały mi
> się podobać zasady panujące na Filmwebie, to już go nie współtworzę, bo
> walka o zmiany była walką z wiatrakami.
> A co do wieku podanego 'w paierach' nie zawsze jest on równoznaczny z
> dojrzałością emocjonalną oraz gustu. Owszem, podałeś swój wiek i co z
> tego. Teraz się więc nie kopromituj takim nerwowym podejściem do 'problemu',
> złap oddech i jak ci już tak bardzo zależy na drążeniu tematu, odczekaj
> trochę i podejdź do tego z rezerwą.
> W ostatnim poście chyba sam zamotałeś się o własne słowa. Faktycznie -
> szkoda gadać, bo akurat w nim to Ty gadasz, żeby gadać albo jestes tak
> wściekły, że słowa same Ci sie plączą i trduno wyciągnąć z nich
> jakąś konstruktywną całość.
> O 'dorosłości' człowieka nie świadczą lata w papierach, to co lubi – ale
> przede wszystkim to, co robi, jak podchodzi do danego problemu. O
> niedojrzałości nie będzie świadczyła czasem 'głupawka' na forum. Odrobina
> wygłupów (podkreslam: odrobina) jest czasem dopuszczalna. Jak coś nie
> pasuje to albo puść to mimo uuszu i nie bierz udziału w dyskusji albo
> przyłącz sie 'do zabawy' :-)
> Pozdraiwam i prosze – daj sobie spokój z próbami zmiany świata na lepszy, bo
> od tego mozna zwariować. Czassem trzeba coś zaakceptowac takim jakim jest,
> dać sobie spokój i zająć się czymś, na co naprawdę masz wpływ :-)

hehe,o czym ty piszesz ? nigdzie się nie zamotałem,tylko ty znowu nie zrozumiałaś o czym mowa i się produkujesz,mam nadzieje ze kiedyś zrozumiesz,bo zmienianie świata polega na zmienianiu ludzi jeden po drugim a pisanie do "góry" wiele nie zmienia,z tego co mówisz to nie masz pojęcia jak ten świat nasz wygląda…
masz kompleks na punkcie swojego wieku.nie chcesz go podać.ok.boisz sie ze podważy to twój status ?jako osoby dojrzalej?zaprzeczało by to twojej wypowiedzi na ten temat…oczywiście ze propozycja podawania wieku nie jest popularna,ponieważ większość użytkowników to małolaty,zarządzający strona tez tego nie potrzebują,ponieważ gdyby okazało się ze strona jest prowadzona przez dzieciaki mogliby stracić renomę i sponsorów,a ta strona to nic innego jak biznes ,poza tym nasza dyskusja zaczęła się od twojego komentarza do mojego komentarza na temat ortografii,którego wyjaśnienia szukaj poniżej i jakbyś zrozumiała/przeczytała mój pierwszy post na temat wieku,to zrozumiałabyś ze ja go wcale nie popieram
jest także wiele portali którym nie mam nic do zarzucenia i jestem z nich zadowolony w 100 procentach(np imdb.com z którego fdb.pl jest zerznieta)
próbujesz usprawiedliwić krytykę wściekłością,zaufaj mi nie wściekam się na osoby które nie maja dla mnie zdanego znaczenia
gdybym się emocjonował chciał zejść do poziomu dyskusji to może potraktowałbym twój post "Może ten ktoś nie ma ani tego ani tego i zazdrości" jako obrazę a ciebie jako debilkę i odpowiedziałbym ci ze ("tu przyłączam sie do zabawy") gdybyś ty miala piersi to byś tez czasem penisa dostała i nie czułabyś sie tak niespełniona i nie produkowałabyś się tyle na jakimś portalu. czy taki komentarz bardziej ci odpowiada?Ja powiedziałem tylko ze twój komentarz jest przykładem na to żeby podawać swój wiek … ,.
może porównanie ortografii i efektów specjalnych było za dalekie dla ciebie,tu masz inne przykłady: to tak jak z tymi facetami co chcieli by się omówić z jessica simpson albo paris hilton,nie ważne ze są puste/głupie jak but,ważne ze ładnie wyglądają…ja nie mam nic przeciwko ortografii ale na pierwszym miejscu jest treść,efekty specjalne ok,ale najpierw fabuła,reżyseria,gra aktorów i montaż…landa buzia i sexy ciało- zajebiście ale najpierw trochę inteligencji ’podejście do świata i ludzi,to tak jakby ktoś preferował wyroby czekoladopodobne w pięknym opakowaniu zamiast prawdziwa czekoladę w szarej torebce papierowej…etc,etc….rozumiesz już o co chodzi czy więcej przykładów potrzebujesz?
wiec ty nie kompromituj się ,pokazując wszystkim ze nic nie rozumiesz i ze jesteś niedojrzała ,bo widać ze zależy ci na tym co inni sadza i chcesz dalej produkować się na tej stronie

p.s może powinienem tez sprawdzić twoje recenzje,i napisać co o nich sadze…hmm

justangel

A ja myślę, że podanie wieku wcale nie jest głupie. Sporo racji jest w tym, że nieraz marnuje się czas na czytanie debilnych recenzji czy komentarzy właśnie takich jak: "American Pie to świetny film". Mnie osobiście marzy się portal gdzie można by przeczytać opis na poziomie, a dyskusja nie polegałaby jedynie na argumentach w stylu: film świetny/beznadziejny, zdjęcia rewelacyjne/niefajne, ogólnie zajebisty/ogólnie klapa…. cóż widać zasób słów większości internautów jest tak bardzo ograniczony – ale widać tak to musi być skoro dzieciaki w wieku szkolnym zamiast poczytać książkę siedzą w necie;)

Wodnica79

> justangel o 2007-01-15 21:07:37 napisał:
>
> A ja myślę, że podanie wieku wcale nie jest głupie. Sporo racji jest w tym,
> że nieraz marnuje się czas na czytanie debilnych recenzji czy komentarzy
> właśnie takich jak: "American Pie to świetny film". Mnie osobiście marzy
> się portal gdzie można by przeczytać opis na poziomie, a dyskusja nie
> polegałaby jedynie na argumentach w stylu: film świetny/beznadziejny,
> zdjęcia rewelacyjne/niefajne, ogólnie zajebisty/ogólnie klapa…. cóż
> widać zasób słów większości internautów jest tak bardzo ograniczony -
> ale widać tak to musi być skoro dzieciaki w wieku szkolnym zamiast poczytać
> książkę siedzą w necie;)

to może chodzi raczej o iloraz inteligencji? Osobiście znam nastolatków bardzo mądrych, roządnych, umiejących przedstawić wszystkie za i przeciw danego filmu oraz ludzi mających po trzydzieści i więcej lat, którzy wpadają w "dziki zachwyt" nad jakąś szmirą i wcale nie umieją uzasadnić, co tak "wspaniałego" jest w danym filmie…

Wodnica79

> tek o 2007-01-15 20:27:48 napisał:
>
> hehe,o czym ty piszesz ? nigdzie się nie zamotałem,tylko ty znowu nie
> zrozumiałaś o czym mowa i się produkujesz,mam nadzieje ze kiedyś
> zrozumiesz,bo zmienianie świata polega na zmienianiu ludzi jeden po drugim a
> pisanie do "góry" wiele nie zmienia,z tego co mówisz to nie masz pojęcia jak
> ten świat nasz wygląda…
> masz kompleks na punkcie swojego wieku.nie chcesz go podać.ok.boisz sie ze
> podważy to twój status ?jako osoby dojrzalej?zaprzeczało by to twojej
> wypowiedzi na ten temat…oczywiście ze propozycja podawania wieku nie jest
> popularna,ponieważ większość użytkowników to małolaty,zarządzający
> strona tez tego nie potrzebują,ponieważ gdyby okazało się ze strona jest
> prowadzona przez dzieciaki mogliby stracić renomę i sponsorów,a ta strona to
> nic innego jak biznes ,poza tym nasza dyskusja zaczęła się od twojego
> komentarza do mojego komentarza na temat ortografii,którego wyjaśnienia
> szukaj poniżej i jakbyś zrozumiała/przeczytała mój pierwszy post na temat
> wieku,to zrozumiałabyś ze ja go wcale nie popieram
> jest także wiele portali którym nie mam nic do zarzucenia i jestem z nich
> zadowolony w 100 procentach(np imdb.com z którego fdb.pl jest zerznieta)
> próbujesz usprawiedliwić krytykę wściekłością,zaufaj mi nie wściekam
> się na osoby które nie maja dla mnie zdanego znaczenia
> gdybym się emocjonował chciał zejść do poziomu dyskusji to może
> potraktowałbym twój post "Może ten ktoś nie ma ani tego ani tego i
> zazdrości" jako obrazę a ciebie jako debilkę i odpowiedziałbym ci ze ("tu
> przyłączam sie do zabawy") gdybyś ty miala piersi to byś tez czasem
> penisa dostała i nie czułabyś sie tak niespełniona i nie produkowałabyś
> się tyle na jakimś portalu
. czy taki komentarz bardziej ci odpowiada?Ja
> powiedziałem tylko ze twój komentarz jest przykładem na to żeby podawać
> swój wiek … ,.
> może porównanie ortografii i efektów specjalnych było za dalekie dla
> ciebie,tu masz inne przykłady: to tak jak z tymi facetami co chcieli by się
> omówić z jessica simpson albo paris hilton,nie ważne ze są puste/głupie
> jak but,ważne ze ładnie wyglądają…ja nie mam nic przeciwko ortografii ale
> na pierwszym miejscu jest treść,efekty specjalne ok,ale najpierw
> fabuła,reżyseria,gra aktorów i montaż…landa buzia i sexy ciało-
> zajebiście ale najpierw trochę inteligencji ’podejście do świata i ludzi,to
> tak jakby ktoś preferował wyroby czekoladopodobne w pięknym opakowaniu
> zamiast prawdziwa czekoladę w szarej torebce papierowej…etc,etc….rozumiesz
> już o co chodzi czy więcej przykładów potrzebujesz?
> wiec ty nie kompromituj się ,pokazując wszystkim ze nic nie rozumiesz i ze
> jesteś niedojrzała ,bo widać ze zależy ci na tym co inni sadza i chcesz
> dalej produkować się na tej stronie
> p.s może powinienem tez sprawdzić twoje recenzje,i napisać co o nich sadze…hmm

Schodzisz już poniżej poziomu minimalnej kultury. Szkoda mojego cennego czasu dla Ciebie. Proponuję wszystkim ignorowanie tego typu wypowiedzi.

justangel

Marjetka: A nie no, pewnie zdarzają się wyjątki, i czasem można trafić na całkiem mądrego nastolatka, który ma coś do powiedzenia… mhhhhh… pewnie można – choć ja póki co nie trafiłam;)

tek

> marjetka o 2007-01-16 09:44:31 napisał:
>
> Schodzisz już poniżej poziomu minimalnej kultury. Szkoda mojego cennego czasu
> dla Ciebie. Proponuję wszystkim ignorowanie tego typu wypowiedzi.

czy chodzi ci o to zdanie" gdybyś miala… to byś dostała…"? czyż nie jest to na tym samym poziomie co "może ta osoba nie ma jednego ani drugiego…"? powiedziałem ze jakbym chciał zejść do twojego poziomu kultury to bym coś takiego powiedział ale nie powiedziałem…
a ty znowu nie zwróciłaś uwagi na to co istotne w moim poście…a szkoda
szczerze mówiąc to strata twojego czasu jest produkowanie się na tym portalu,zamiast tego mogłabyś może zrobić coś konstruktywnego…
pozdrawiam ,oxoxo ,hehe

ps dam ci już spokój

lysywujta

Napisze krotko.Mam 32 lata……..i co ma wiek do solidnosci recenzji.Zaden malolat czy nastolatek o rozumku Kubusia Puchatka(sory Kubus) nie zrecenzuje np.filmow Almodovara bo nie bedzie tracil czasu na takie filmy.Wiec powaga recenzji rozlozy sie miedzy kinomaniakow w roznym wieku.*Uwazam ,ze bardzo dobrym wyjsciem byloby rangowanie recenzentow.Ranga, a zarazem solidnosc ocen jak i recenzji wzrastalaby wraz z iloscia zrecenzowanych filmow. *Wiek tutaj niema nic do rzeczy.

tek

ja oglądałem kike w 1995 roku.miałem 18 lat(z mojego wyliczenia tak wyszło),podobał mi się film.obejrzałem jeszcze raz z rok temu.dalej mi się podoba,myślę jednak ze teraz zrecenzował bym go trochę inaczej.człowiek z wiekiem(nie każdy) inaczej widzi świat,ale tak naprawdę to nie obchodzą mnie recenzje.czego oczekuje od recenzji to w 10 słowach opisanie o czym film jest,mniej niż więcej.z rankingiem recenzentów to tam już jakieś oni punkciki zbierają,ale tak jak wcześniej mówiłem, w profilu powinno być miejsce na 5 ulubionych filmów albo reżyserów etc.

nie mam nic przeciwko piersiom oczywiście,kobiety powinny zamieszczać ich zdjęcie w swoim profilu,musowo .zacznijmy od yashy?>

Wodnica79

> justangel o 2007-01-16 19:37:30 napisał:
>
> Marjetka: A nie no, pewnie zdarzają się wyjątki, i czasem można trafić na
> całkiem mądrego nastolatka, który ma coś do powiedzenia… mhhhhh… pewnie
> można – choć ja póki co nie trafiłam;)

Masz pecha, ale nie poddawaj się.

Wodnica79

> tek o 2007-01-16 20:37:46 napisał:
>
> czy chodzi ci o to zdanie" gdybyś miala… to byś dostała…"? czyż nie jest
> to na tym samym poziomie co "może ta osoba nie ma jednego ani drugiego…"?
> powiedziałem ze jakbym chciał zejść do twojego poziomu kultury to bym coś
> takiego powiedział ale nie powiedziałem…
> a ty znowu nie zwróciłaś uwagi na to co istotne w moim poście…a szkoda
> szczerze mówiąc to strata twojego czasu jest produkowanie się na tym
> portalu,zamiast tego mogłabyś może zrobić coś konstruktywnego…
> pozdrawiam ,oxoxo ,hehe
> ps dam ci już spokój

Zauwaz, że porzuciłam "niskich lotów’ temat dotyczący ’rozbierania się" ;) już jakias czas temu, a Ty ciągle i ciągle do niego powracasz i go wypominasz. Czasu Ci nie szkoda?

Yasha

No, no, tek – zacznijmy od Ciebie :→

A odnośnie rankingu recenzentów/recenzji – czemu nie?
Tylko w sumie po co takie mecyje?
Lepiej byłoby zrobić zakładkę z recenzjami, i każdy by sobie mógł wyrobić zdanie po przeczytaniu kilku.
Ja mam paru ulubionych recenzentów w sieci, których lubię czytać, niezależnie od tego, czy się z nimi zgadzam.

rutra

> tek o 2007-01-17 05:13:20 napisał:
>
w profilu powinno być
> miejsce na 5 ulubionych filmów albo reżyserów etc.

zajrzyj do uloubionych Marjetki szybko zrozumiesz z kim masz do czynienia, wyrób sobie własną opinie

Wodnica79

> rutra o 2007-01-17 09:25:26 napisał:
>
> w profilu powinno być
> zajrzyj do uloubionych Marjetki szybko zrozumiesz z kim masz do czynienia,
> wyrób sobie własną opinie

Rutra – sam(a) o sobie nic nie piszesz na blogu. Twój pomysł z podawaniem wieku nie spotkał się z poklaskiem, to się teraz czepiasz. Może sam(a) coś o sobie na Blogu napiszesz? A MOŻE BRAK CI ODWAGI? Myślisz, że jak podobają Ci się same wydumane i "ambitne" filmy, to możesz krytykowac wszystkich i wszystko?!

U Ciebie zresztą nie trzeba nawet zaglądac na Twojego bloga – na podstawie samych postów można dojść do wniosku, że nie warto z Toba więcej dyskutować.

rutra

nie wiem czemu ty się teraz czepiasz, napisałem(am), że zrobiłaś listę swoich ulubionych filmów, tak jak "tek" chciał i można z tego skożystać, ja z twojej listy wyciogłem(am) miłe wrażenie, bo wiele masz filmów konkretnych i ciekawych, ale ty oczywiście odbierasz wszystko wrogo, wcześniej miałem(am) wrażenie że oglądasz samo badziewie, ale teraz wiem, że mamy podobne gusta w 75%.
Jeśli chodzi o mój pomysł to było tak pół na pół z tym pomysłem, jedni są za drudzy nie, ale to nie ważne, pomysł nie przeszedł i trudno, wcale się tym nie martwie, czy się czepiam, raczej nie, wydaje mi się, że bardzo wrogo jesteś nastawiona do innych opini, wydaje ci się że ja tu jestem tylko po to aby skrytykować twoją wypowiedź. Raczej nie, spróbuj jeszcze raz przeczytać wszystko, wiedząc że ktoś, pozytywnie o tobie myśli, może wtedy odpowiedzi innych ludzi wydadzą się milsze.
A jeśli ci nie idzie w pracy, problemy w domu, trudny okres to nie wyzywaj sie na innych.
Jeśli chodzi o blogi to każdy pisze na tyle ile uważa, że inni powinni o nim wiedzieć, jestem raczej na tej stronie gościnnie i kożystam z ciężkiej pracy innych ludzi (patrz reputacja), pewnie niedługo znikne z tej strony na długi czas i zapomisz o mnie, wieć nie uwarzam, że akurat ty, powinnaś o mnie wiedzieć jakieś tam rzeczy

Proszę czekać…