Victor
Victor

Victor

@Victor weryfikator

Mieszkam w wielkim mieście (stanowczo za dużym jak na mój gust). Jestem dziki i rozwichrzony, w ciągłym konflikcie ze współczesnym otoczeniem, trochę tak jak Victor z filmu "Dzikie dziecko", nie pasuję do obecnej rzeczywistości. Nie znoszę sportu i piłki nożnej, nienawidzę samochodów i motoryzacji ! Uwielbiam dobry film, książkę i dziką przyrodę... Pewnie dobrze czułbym się w XVIII lub XIX wieku, kiedy to podróżowano konnymi powozami, a ludzie żyli wolniej i spokojniej. Marzę o "machinie czasu" która by mnie przeniosła w tamte czasy... Ot, takie głupie marzenie.... ;-)

Płeć
Mężczyzna
Lokalizacja
Poznań
Punkty
94454 za weryfikację 68249 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: 100,0% (129 treści)
Z ostatniego roku: 99,3% (2114 treści)
Dołączył
maj 2006 ( ostatnia wizyta)
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
Detektyw Areta
6
Zwrot
5
Biały kanion
7
Ruchomy cel
6
Nacho Libre
5
Joe Black
7
Niepowstrzymany
6
Westerplatte
7
Dół
7
Lodołamacz
6
Ja nieistniejące
4
Antboy
5
Limbo
5
Piła
6
Dawca pamięci
6
Mroczny Rycerz
7
Listy

Ulubiony aktor

Ulubiona aktorka

Ulubiony aktor dziecięcy

Ulubiony reżyser

Do obejrzenia
Aktywność
Pod gołym niebem (2019)

Bardzo dobry poruszający film pokazujący skomplikowaną sytuację w powojennej Hiszpanii. Dojrzała gra młodocianego Jaime López’a. 7/10

Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu (2020)

Właśnie obejrzałem ten rosyjski horror. Film może nie pochodzi z najwyższej półki ale i tak jest lepszy niż większość polskich tzw. "horrorów". Tematycznie troszeczkę zbliżony do jankeskiego gniotu "Slender Man" ale też na pewno jest od niego lepszy. 6/10.

Władca much (1963)

Rewelacyjna ekranizacja powieści laureata nagrody Nobla Wiliama Goldinga zrealizowana w 1963 roku przez genialnego reżysera teatralnego Petera Brooka. Po premierze w połowie lat 60-tych film ten zrobił na całym świecie ogromne wrażenie, zbierając wysokie oceny krytyków i szokując widzów dramatyzmem akcji. Dziś, po latach, obraz ten trąci już trochę myszką, archaicznie brzmi muzyka, niemniej jednak nadal wzbudza podziw dla gry młodych aktorów. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj wiodąca czwórka chłopców, czyli rola Ralpha (James Aubrey), Jacka (Tom Chapin), Prosiaczka (Hugh Edwards)i Simona (Tom Gaman). Osobiście wyżej cenię ten film od wersji nakręconej przez Amerykanów w 1991 roku, ponieważ moim zdaniem, obraz P. Brooka bardziej oddaje nastrój i ducha jego literackiego pierwowzoru. Film oceniam -9/10.

Proszę czekać…