Jako nastolatka oczekująca na wyrok śmierci Nikita zostaje uratowana przez Sekcję – tajną organizację, która wyszkoliła ją na szpiega i zabójcę. Po tym jak została zdradzona przez agencję, spędziła trzy lata w ukryciu. Teraz szuka zemsty, nie zatrzymując się przed niczym – chce ujawnić i zniszczyć agencję, jej działalność, byłego szefa, Percy’ego, oraz dawnych przyjaciół z Sekcji. Tymczasem organizacja kontynuuje rekrutację nowych członków spośród młodych ludzi. Szkolenie polega na wymazaniu ich przeszłości i przemianę w bezlitosnych zabójców. opis dystrybutora
Dobra kontynuacja – oczywiście nie zastąpi pierwotnej Nikity, ale gdy już sie przyzwyczai, do zmiany aktorów,
to ogląda sie bardzo dobrze
> ferhin2 o 2010-10-05 14:59 napisał:
> oczywiście nie zastąpi pierwotnej Nikity, ale gdy już sie przyzwyczai, do zmiany
> aktorów,
> to ogląda sie bardzo dobrze
to nowe ciekawe podejście do tematu:) mam nadzieję że tego nie popsują, tylko niech ktoś robi napisy do dalszych odcinków, plis:)
Pozostałe
Jeden z lepszych seriali ostatnich lat – SPOILER!!! – Każdy sezon to jakby inna historia. Niektóre seriale brną w ten sam temat, przez kilka sezonów to samo, nudy, nudy, nudy… A tu w każdym sezonie coś się zmienia. Akcja stoi na wysokim poziomie. Maggie Q zaliczyła już kilka występów w hollywoodzkich produkcjach i tu te doświadczenie wykorzystuje. Shane West też Jej w niczym nie ustępuje. W dodatku tworzą całkiem udaną parę serialową, co nie zawsze się udaje. Aaron Stanford to z kolei gwarancja humoru, zawsze rzuci jakiś fajny tekst. Jedyne czego żałuję to, że 4 sezon został skrócony, ale dobrze, że chociaż zamknął całość.