Filmy homoseksualny rodzic, ukryty homoseksualizm

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje homoseksualny rodzic, ukryty homoseksualizm. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Wyoming, 1963 rok. Między dwoma pasterzami owiec wybucha płomienny romans, a utrzymywanie go w tajemnicy rzuca się cieniem na ich relacje rodzinne.
Przedstawiona w zabawnym stylu opowieść o młodych mieszkankach Los Angeles. Odnoszą sukcesy zawodowe, ale ich przyjaźń jest trwała. Mieszkają w modnej dzielnicy West Hollywood. Poznajemy ich życie, rodziny oraz ich odmienną orientacje seksualną na literę "L"...
Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę. Steven Russell (Jim Carrey) prowadzi przykładne życie dobrego męża, funkcjonariusza policji i praworządnego Amerykanina. Pewnego dnia wszystko ulega jednak kompletnej zmianie – Steven ma wypadek samochodowy i od tej pory postanawia zacząć żyć pełnią życia, bez oglądania się za siebie. Wpada na szalony pomysł pozorowania wypadków, za które wyłudza duże sumy odszkodowań. Seria nieprawdopodobnych oszustw zostaje przerwana, kiedy Steven trafia do więzienia. Tam poznaje swoje zupełne przeciwieństwo - wrażliwego i spokojnego Phillipa Morrisa (Ewan McGregor (I)). Co w obliczu tego spotkania zrobi ukrywający się po płaszczykiem zwariowanego naciągacza Steven, tak naprawdę charyzmatyczny indywidualista i geniusz o ogromnej inteligencji?


Historia miłości gejowskiej w środowisku ortodoksyjnych Żydów dziejącej się w Jerozolimie. Aaron (38lat) jest rzeźnikiem cieszącym się dobrą opinią w swojej okolicy, mężem Rivki i ojcem 4 dzieci. Po śmierci ojca rozpoczyna poszukiwania pomocnika do zakładu. Przypadkiem trafia do niego bezdomny, dziewiętnastoletni student Jesziwy, Ezri. Nowy asystent musi się sporo uczyć, więc gospodarz spędza z nim dużo czasu. Kiedy pewnego dnia udają się razem wziąć rytualną kąpiel (mikwa) dochodzi między nimi do intymnego kontaktu. Od tego momentu Aaron nie jest już taki sam, co nie uchodzi uwadze żonie i Vaisbenowi Rabi (56 lat), przyjacielowi rodziny.
Scenarzysta i reżyser Don Ross (Wojna płci) zrealizował komedię, analizując nieprzewidywalność miłości, w której głęboko pogrzebane tajemnice, stracone możliwości i zmarnowane drugie szanse dowodzą, że ostatnią rzeczą, jakiej możesz się spodziewać są szczęśliwe zakończenia.
Ameryka lat 50-tych. Frank (Dennis Quaid) - przystojny, odnoszący sukcesy biznesmen i jego żona Cathy (Julianne Moore), która dzieli swój czas pomiędzy wychowywanie dzieci, utrzymywanie domu oraz działalność dobroczynną tworzą wzorcową rodzinę... do czasu, gdy okaże się, że Frank ożenił się z Cathy tylko po to, by ukryć swoją homoseksualną naturę. Cathy zaczyna coraz więcej czasu spędzać na miłych rozmowach z młodym, czarnoskórym ogrodnikiem Raymondem (Dennis Haysbert). W społeczności, która toleruje odmienność o tyle, o ile wydaje się jej ona nieszkodliwa i pozostaje niewidoczna, a sztuczność relacji międzyludzkich jest normą - zachowanie członków rodziny Whitakerów nie ma racji bytu...
Amerykańska wersja oparta na brytyjskim serialu o tym samym tytule. Główna fabuła toczy się wokół pięciu homoseksualnych przyjaciół płci męskiej z Pittsburgha. Poznajemy Michaela, który by zachować posadę, umawia się z koleżanką z pracy, mimo że od czasów licealnych podkochuje się w swym przyjacielu Brianie, dla którego liczy się tylko „good fuck”. Zakompleksionego Teda, który z kolei ukrywa swe uczucia do Michaela. Matka tego ostatniego, Debbie, jest niezmordowaną działaczką LGBT prowadzącą kawiarnie dla gejów. Do tego dochodzi jeszcze Emmett, fanatyk imprez do rana i modnych jaskrawych ciuchów, oraz para lesbijek, Melanie i Lindsay, które wychowują dziecko narodzone z nasienia Briana. Później grono przyjaciół powiększa się jeszcze o Justina, który po jednej nocy spędzonej z Brianem chce sprawić, by ten coś do niego poczuł.
Trzy siostry: Elvira, Jimena i Sol przybywają do domu swej matki, znanej pianistki Sofii, na jej urodziny. Jest ona od lat w separacji z ojcem dziewcząt. Teraz ma dla córek niezwykłą nowinę: znalazła nową miłość. Okazuje się, że jest to dużo młodsza od niej kobieta: pochodząca z Czech pianistka. Siostry bardzo chcą być nowoczesne i tolerancyjne, czują się jednak zaszokowane i niepewne. Dwudziestoparoletnia neurotyczna Elvira przechodzi głęboki kryzys tożsamości seksualnej, co jest tym bardziej kłopotliwe, że spotyka się właśnie z interesującym mężczyzną. Siostry próbują na różne sposoby oderwać matkę od młodej Czeszki, co prowadzi do niespodziewanych rezultatów...
Eric i Sam są w poważnym związku już od czterech lat. Eric jest byłym hokeistą, który teraz zajmuję się wiadomościami sportowymi, a Sam to sportowy prawnik. W momencie kiedy poszukujący przygód brat Sama, Billy, decyduje się na pracę w Ameryce Południowej, jego była dziewczyna, Julie, zostaje znaleziona martwa po przedawkowaniu narkotyków, zostawiając swojego 11-letniego syna Scot'a Billy'emu. Billy zaginął w akcji, więc opieka nad dzieckiem przypada Samowi. Problem w tym, że jego partner Eric nigdy nie chciał mieć dzieci.
Mocna opowieść, oparta na faktach, o miłości, akceptacji i rodzinie, osadzona w latach 70-tych. Kiedy nastolatek z zespołem Downa (Isaac Leyva) zostaje porzucony przez swoją matkę, homoseksualna para (Alan Cumming oraz Garret Dillahunt) przygarnia go i staje się dla niego kochającą rodziną, jakiej nigdy nie posiadał. Niestety, w momencie, gdy ich niekonwencjonalny układ zostaje odkryty przez urzędników socjalnych, mężczyźni są zmuszeni do walki ze stronniczym systemem prawnym, by uratować rodzinę. Główny wątek filmu to batalia rozgrywająca się na sali sądowej. Po jednej stronie jest system amerykańskiej opieki społecznej broniący konserwatywnych zasad pod pozorem dobra dziecka. Po drugiej para wrażliwych opiekunów, którzy niczym nieumęczony Don Kichot, do ostatnich sił, walczą o chłopca. Lada dzień wszystko się okaże…
Słowa kluczowe

Proszę czekać…