Filmy policja, romans

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje policja, romans. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Chicago

7,1
Osadzony w latach 20. XX wieku oskarowy musical opowiada historię Roxie Hart, która dzięki sprytnej medialnej grze z podejrzanej o morderstwo stała się gwiazdą estrady.
Przy okazji zbliżającego się wesela Aditi i Hemanta przybywają do Delhi ich krewni z różnych zakątków świata, między innymi ze Stanów Zjednoczonych, Australii i Dubaju. Podczes gorączkowych przygotowań do uroczystości wychodzą na jaw nadzieje, obawy, długo skrywane tajemnice i sekrety rodzinne, które sprawiają, że szykowana ceremonia staje pod znakiem zapytania.
Przestępca idzie do więzienia i ma zostać stracony.


Rok 1642. Za namową ciężarnej żony Saski, Rembrandt niechętnie przyjmuje zamówienie na portret grupowy amsterdamskiej kompanii strzeleckiej – obraz znany później pod nazwą "Straż nocna". Wkrótce odkrywa, że wśród amsterdamskich kupców, należących do kompani strzeleckiej, planowany jest spisek. Rembrandt postanawia ujawnić spiskujących. Zamówiony obraz stanie się aktem oskarżenia.
Bohaterami są czterej bardzo różni mężczyźni (ksiądz, oficer, nauczyciel, przestępca), choć grani przez tego samego aktora. Panowie postawieni są w różnych życiowych sytuacjach, a ich miłość zostaje wystawiona na prawdziwy życiowy egzamin.

Metro

6,2
Akcja filmu rozgrywa się w moskiewskiej, podziemnej sieci metra. Roboty budowlane w centrum Moskwy doprowadzają do rozszczelnienia ściany tunelu między dwoma stacjami. Ku zaskoczeniu wszystkich, w wyniku rozhermetyzowania, do tunelu wpada woda z rzeki Moskwy, a setki pasażerów pociągu zostaje uwięzionych. Gwałtowny strumień wody może spowodować załamanie tuneli metra i co więcej, zniszczenie całego miasta. Lekarz szpitala miejskiego, Andrey Garin i jego córka Ksenia są wśród ludzi, którzy znaleźli się w kłopotach. Garin walczy z nadchodzącą katastrofą, próbuje uratować pozostałych przy życiu pasażerów, w tym... kochanka żony. Musi pokonać żal, gniew i strach. Walczy o przeżycie, aby odzyskać miłość, rodzinę... i swoje wcześniejsze szczęśliwe życie.
Gdzie na świecie może dojść do bardziej nieprawdopodobnych tajemnic kryminalnych, jeśli nie w mieście, które nigdy nie śpi i nigdy nie odpoczywa? W mieście, w którym żyje ponad 8 milionów ludzi wszystkich ras, narodowości i religii, pracy dla detektywów jest naprawdę dużo. W tej wybuchowej mieszance pracuje drużyna, która posługując się bardzo nowoczesnym sprzętem wierzy, że każdy ma jakąś ciekawą opowieść i wszystko można połączyć, nawet na tak wielką skalę jaką jest Nowy Jork. Parze detektywów: Macowi Taylorowi (Gary Sinise) i pracoholiczce Stelii Bonaserze (Melina Kanakaredes) potrzebne będą doświadczenie, determinacja i pomoc kompetentnego zespołu.
Serial jest dramatem prawniczym, obalającym mit o tym, że ciche i spokojne dzielnice miast są całkowicie bezpieczne. W rzeczywistości bywają one niemymi świadkami najczarniejszych nawet zbrodni. Annabeth jest młodą energiczną kobietą, prokuratorem z imponującym wynikiem wygranych spraw sądowych. Z urlopu macierzyńskiego wróciła właśnie do pracy i podejmuje się rozwiązania najtrudniejszych przypadków zbrodni, popełnionych w dzielnicy, w której mieszka. Zapału dodatkowo dodaje jej świadomość, że jednocześnie chroni własną rodzinę i sąsiadów.

Pakt

7,3
Dziennikarz Grodecki odkrywa spisek w korporacji międzynarodowej, który wywołuje skandal na miarę światową.

PitBull

7,7
Serial ukazuje codzienne życie policjantów z warszawskiego Wydziału Zabójstw. Codziennie muszą dokonywać bardzo trudnych, życiowych wyborów. Niestety wiele spraw przenoszą z pracy do domu, co bardzo niekorzystnie wpływa na ich stosunki domowe. Niektórzy nie wytrzymują presji i popadają w alkoholizm lub narkotyki.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…