Filmy nastolatek, list

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nastolatek, list. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Lance Clayton (Robin Williams) zawsze marzył, by zostać sławnym i bogatym pisarzem. Jednak póki co jego największe osiągniecie zawodowe to stanowisko nauczyciela poezji w szkole średniej. Jego syn, Kyle (Daryl Sabara), to nieznośny nastoletni palant, który robi wszystko, aby zatruć ojcu życie. Lance spotyka się z koleżanką z pracy, Claire (Alexie Gilmore), ale ta nie tylko nie chce się zaangażować w poważny związek, ale nawet oficjalnie przyznać, że łączy ich coś bliższego. W wyniku dziwacznego i okrutnego zrządzenia losu nasz nieudacznik dostaje życiową szansę. Nagle sława, bogactwo i popularność są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko zapomnieć o pewnych sprawach...

Malena

7,3
Dwunastoletni Renato jest zakochany w Malènie. Kiedy jednak zazdrośni sąsiedzi zaczynają o niej plotkować, Renato musi oddzielić prawdę od kłamstw.
Film porusza głośny dziś problem wykorzystywania seksualnego dzieci. Pokazuje, jak głęboki wpływ mają podobne doświadczenia na życie młodych ofiar. Bohater filmu - Brian, nieudacznik wychowywany przez nadopiekuńczą matkę - wyparł z pamięci traumatyczne przeżycia. Dręczy go jednak luka we wspomnieniach, którą uznaje za skutek porwania przez kosmitów. Szukając rozwiązania próbuje odnaleźć Neila - chłopca, który pojawia się w jego snach, a który może być kluczem do rozwiązania zagadki „utraconych” pięciu godzin.


Ojciec czternastoletniej Mattie Ross (Hailee Steinfeld) zostaje zabity przez Toma Chaneya (Josh Brolin). Dziewczyna jest zdeterminowana i pragnie doprowadzić mordercę przed wymiar sprawiedliwości. Dołącza więc do szeryfa Roostera Cogburna (Jeff Bridges), który prowadzi pościg. Muszą się śpieszyć w poszukiwaniach, ponieważ zabójca ukrywa się na terytorium Indian, a ściga go jeszcze łowca nagród zwany LeBoeuf (Matt Damon), który chce go sprowadzić do Teksasu by ten znów zabijał.
Historia budowy średniowiecznej katedry na tle wojen domowych, konfliktów religijnych i walki o władzę.
Jesse (Josh Radnor) to 35-letni mieszkaniec Nowego Jorku. Nudną pracę rekompensuje mu literacka pasja. Na czytanie książek przeznacza swój cały wolny czas, zaniedbując życie towarzyskie. Nieoczekiwanie dzwoni do niego były profesor, który postanowił przejść na emeryturę i chce, aby Jesse przyjechał na jego imprezę pożegnalną. Nie zastanawiając się długo, mężczyzna przyjmuje zaproszenie i po latach powraca na teren swojej ukochanej alma mater. Poznaje tam 19-letnią studentkę, Zibby (Elizabeth Olsen), z którą szybko znajduje wspólny język.
Serial jest dramatem prawniczym, obalającym mit o tym, że ciche i spokojne dzielnice miast są całkowicie bezpieczne. W rzeczywistości bywają one niemymi świadkami najczarniejszych nawet zbrodni. Annabeth jest młodą energiczną kobietą, prokuratorem z imponującym wynikiem wygranych spraw sądowych. Z urlopu macierzyńskiego wróciła właśnie do pracy i podejmuje się rozwiązania najtrudniejszych przypadków zbrodni, popełnionych w dzielnicy, w której mieszka. Zapału dodatkowo dodaje jej świadomość, że jednocześnie chroni własną rodzinę i sąsiadów.
Ben (Viggo Mortensen) jest ojcem sześciorga dzieci, które wspólnie z żoną wychowuje z dala od zgiełku miasta. Żyją inaczej niż przeciętna amerykańska rodzina: jedzą to, co uda im się upolować, nie chodzą do normalnej szkoły, uczą się sztuki przetrwania, żyjąc w miłości i wzajemnym szacunku. Kiedy sytuacja rodzinna zmienia się, muszą stawić czoła cywilizacji.

PitBull

7,7
Serial ukazuje codzienne życie policjantów z warszawskiego Wydziału Zabójstw. Codziennie muszą dokonywać bardzo trudnych, życiowych wyborów. Niestety wiele spraw przenoszą z pracy do domu, co bardzo niekorzystnie wpływa na ich stosunki domowe. Niektórzy nie wytrzymują presji i popadają w alkoholizm lub narkotyki.
Perypetie policjantów pracujących na 13 posterunku. Są oni niezdarni i pechowi.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…