Filmy kobieca nagość, apodyktyczna matka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kobieca nagość, apodyktyczna matka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Dwoje zakochanych ludzi ucieka przed wynajętym płatnym zabójcą oraz policją.

Zwierzęta nocy

6,9
7,0
Przed piętnastoma laty Susan Morrow opuściła męża, Edwarda, ambitnego pisarza w wiecznym kryzysie twórczym. Dziś Susan jest właścicielką galerii i szczęśliwą małżonką innego mężczyzny. Któregoś dnia otrzymuje od Edwarda rękopis jego pierwszej książki, brutalnego thrillera, który Susan interpretuje jako symboliczną zemstę za rozstanie. Poznajemy koleje losu Tony’ego Hastingsa, profesora matematyki, i jego rodziny. Hipnotyczna, tajemnicza, przerażająca treść książki sprawia, że Susan z trudem rozpoznaje rzeczywistość, w której się znajduje. Oba plany (realne życie i fabuła książki) mieszają się, zamazują, przeplatają. Mroczna historia z kart powieści zmusza Susan do zmierzenia się z ciemnością, jaka kryje się w jej sercu i przeszłości…
W hotelu na północnym wybrzeżu Portugalii przy basenie wypoczywa kilka rodzin turystów, podczas gdy rodzina właścicieli płacze. Wydaje się, że napięcia stopniowo dotykają wszystkich mieszkańców.


Wygrany

6,0
Oliver (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę, ma przy tym do spłacenia olbrzymi dług. W hotelowym barze spotyka Franka (Janusz Gajos), byłego profesora matematyki, namiętnego gracza i znawcę wyścigów konnych. Dzięki niemu pianista poznaje Kornelię (Marta Żmuda Trzebiatowska), piękną, nieco tajemniczą kobietę, która staje mu się coraz bliższa.
Historia budowy średniowiecznej katedry na tle wojen domowych, konfliktów religijnych i walki o władzę.
Judea, rok 33 naszej ery, okres biedy i chaosu. Jedno, czego na pewno nie brakuje, to różnego typu proroków, którzy w mig zyskują sobie wierne rzesze wyznawców. Doprowadzeni do rozpaczy Rzymianie starają się zaprowadzić jakiś porządek. W samym środku tych wydarzeń znajduje się Brian Cohen (Graham Chapman), niezbyt chętny, aby przewodzić ludowi jako prorok. Jednak na skutek ciągu absurdalnych i przekomicznych okoliczności, jego popularność znacznie wzrasta.

Psychol

4,9
Młoda kobieta, okrada swojego nieuczciwego szefa. Za skradzione pieniądze kupuje samochód, którym ma zamiar wyjechać do San Francisco. Podczas jazdy zaskakuje ją silna burza. Kobieta zatrzymuje się na noc w małym hotelu. Nie wie, że jego właścicielem jest psychopatyczny morderca Norman Bates.
Stany Zjednoczone, rok 1973. Piętnastoletni William Miller jest wielkim fanem rocka i marzy, by zostać dziennikarzem muzycznym. Nie posiada się ze szczęścia, gdy wydawca prestiżowego magazynu "Rolling Stone" zleca mu napisanie reportażu z trasy koncertowej grupy Stillwater. Mimo sprzeciwu matki William postanawia wyruszyć w drogę, a niezwykła wyprawa staje się dla niego prawdziwą szkołą życia.

Pianistka

7,0
Film pokazuje życie 40-to letniej kobiety, która dzięki surowemu wychowaniu nie zna normalnych kontaktów z mężczyznami. Swoje seksualne fantazje zaspokaja substytutami seksu. Wszystko do czasu, gdy poznaje młodego mężczyznę, którego uczy gry na fortepianie. Czy możliwy jest związek między tymi dwiema osobami?
Berit to młoda kobieta z problemami. Popadła w depresję i myśli o samobójstwie. Ponieważ nie miała możliwości mieszkania z matką spędziła wiele lat w zakładach poprawczych. Kobieta ma teraz dostać pracę pod warunkiem, że zamieszka razem z matką ponownie. Ich związek jest jednak bardzo napięty. Pewnej nocy na tańcach nasza bohaterka spotyka ładowacza Goesta...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…