Komedia 2004

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 1115 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Komedia z 2004 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Mając w perspektywie spędzenie kolejnego Bożego Narodzenia w samotności, Drew Lathan decyduje się odszukać dom swojego dzieciństwa. Ma nadzieję, że dzięki temu odżyją w nim stare, dobre, świąteczne wspomnienia. Okazuje się jednak, że na miejscu domu, w którym się wychował, stoi już całkiem inny dom. Drew oferuje mieszkającej w nim rodzinie sporą sumę pieniędzy w zamian za "bycie jego rodziną" na święta.

Vinci

7,1
Po kilku latach odsiadywania kary za kradzież z włamaniem Cuma wychodzi z więzienia ze względu na zły stan zdrowia. Jego wyjście zaaranżował Gruby, paser który zleca Cumie kradzież obrazu Leonarda da Vinci „Dama z łasiczką” z Muzeum Czartoryskich w Krakowie. Cuma – specjalista od kradzieży dzieł sztuki – kompletuje ekipę. Zaczyna od wizyty u byłego wspólnika Juliana – specjalisty od ładunków wybuchowych. Mimo, iż przyjaciel porzucił złodziejski proceder, Cuma proponuje mu udział w kradzieży. Julian ma dylemat: z jednej strony dług wdzięczności wobec przyjaciela, który nie wydał go w śledztwie, z drugiej – obawa przed powrotem do dawnego życia. Próbuje więc pogodzić wodę z ogniem. Zgadza się wziąć udział w skoku, ale jednocześnie robi wszystko, by kradzież nie doszła do skutku. Zwraca się do starego fałszerza Hagena z prośbą o wykonanie kopii „Damy z łasiczką”. Ten odmawia wymawiając się wiekiem, ale poleca mu Magdę – 28-letnią studentkę konserwacji zabytków na krakowskiej ASP. W tym samym czasie komisarz Wilk, który przed laty aresztował Cumę, dowiaduje się, że wyszedł on na wolność. Policjant podejrzewa, że nagłe pojawienie się Cumy związane jest z powrotem do Krakowa „Damy z łasiczką”. Przez kilka miesięcy obraz był prezentowany w Japonii. Teraz wraca i jego przejazd z lotniska w Balicach do Muzeum Czartoryskich stwarza świetną okazją do kradzieży.


Henry i Lucy pochodzą z różnych bajek. On jest weterynarzem, wciąż wyrywa panny i nie myśli o stałym związku. Jego marzenie to popłynąć na Alaskę i obserwować życie morsów. Ona uczy historii sztuki i cierpi na rzadką chorobę: zapomina o wszystkim, co wydarzyło się poprzedniego dnia. Poznają się w kawiarni, gdzie Lucy układa domek z wafelków. Chwila rozmowy i Henry wpada po uszy. Tylko, że następnego dnia, gdy spotyka dziewczynę w tej samej kawiarni i próbuje zagadać, ona bierze go za wariata. W ogóle nic nie pamięta... Żeby ją zdobyć Henry codziennie musi zaczynać podryw od nowa.
Po dziesięcioletniej nieobecności, do rodzinnego New Jersey powraca Andrew Largeman. Powrót pozwoli mężczyźnie skonfrontować się z ojcem, własnymi problemami, a także na poznanie nietypowej dziewczyny o imieniu Sam.
Wychowana w afrykańskim buszu przez rodziców zoologów Cady Heron (Lindsay Lohan) myśli, że potrafi przetrwać „dyktat najśliczniejszych” w najdzikszym nawet środowisku. Ale prawo dżungli nabiera dla niej całkiem nowego znaczenia, gdy po powrocie do Stanów jako piętnastolatka pierwszy raz idzie do szkoły. Szukając swego miejsca wśród sportowców, kujonów i innych nawiedzonych, Cady wchodzi w drogę najwredniejszej z możliwych kreatur – Królowej Pszczół, czyli zimnej i wyrachowanej Reginie (Rachel McAdams), przewodzącej Plastikom, najbardziej podziwianej paczce w szkole. Kiedy Cady zakochuje się w byłym chłopaku Reginy, Królowa Pszczół czuje się użądlona i postanawia zniszczyć towarzyską pozycję rywalki. Ale i Cady pokazuje swoje pazury, wszczynając wariacką „babską wojnę”, która ogarnie całą szkołę.
Przymusowa emerytura dla superbohatera to życiowa tragedia. Jednak, gdy społeczeństwo tego żąda niegdysiejsi herosi muszą stać się zwykłymi obywatelami. Nie każdemu, a już na pewno nie panu Iniemamocnemu udaje się odnaleźć w tej sytuacji. Dlatego nie dziwią częste eskapady na nielegalne misje ratownicze i chęć wzięcia udziału w pewnej tajnej misji...
Zwariowany zespół przyrodników filmowców pod kierownictwem egocentrycznego szefa wyrusza na poszukiwanie rzadkiego gatunku rekina. Opowieść o stosunkach panujących pomiędzy sławnym badaczem oceanów i jego synem. Nieporozumienia pomiędzy nimi rozpoczynają serię dzikich przygód.
Mól książkowy Flynn Carsen otrzymuje ofertę pracy jako bibliotekarz. Jego nowym zadaniem jest pilnowanie tajemniczego pokoju w podziemiach biblioteki, w którym znajdują się największe legendarne skarby świata, takie jak Excalibur, czy Puszka Pandory. Przechowywana jest tu również jedna z trzech części świętej włóczni. Osoba, która jest w jej posiadaniu, będzie w stanie posiąść absolutną władzę na świecie.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…