Godzilla vs. Kong 2021

Tytany chodzą wolne po Ziemi, a firma Monarch stara się odkryć tajemnicę ich powstania. Pojawia się również grupa ludzi, która zamierza unicestwić je wszystkie, a pośrodku tych wydarzeń stoją King Kong i Godzilla – gotowi do starcia o miano prawdziwego Króla Potworów.

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,

W czasach, gdy potwory chodzą po Ziemi, ludzkość sprawia, że Godzilla i King Kong stają przeciwko sobie w bitwie, która zostanie zapamiętana przez kolejne ery. Kiedy firma Monarch wyrusza na niebezpieczną misję, która ma im pomóc w odkryciu tajemnicy powstania Tytanów, pewna grupa ludzi zamierza pozbyć się wszystkich stworzeń – i tych dobrych, i tych złych. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Dramat, Thriller, Sci-Fi
Słowa kluczowe
robot, wyspa, statek, topór zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2021-03-26 (świat)
Dystrybutor
Warner Bros.
Wytwórnia
Legendary Entertainment
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
113 minut
Wiadomości 24
Łukasz Kołakowski krytyk

Film ma wyraźny styl wizualny, stąd pewnie mimo wszystko warto. przeczytaj recenzję

Klasyczny przykład nowoczesnego blockbustera, jakiego już dawno nie widziałem. To kino ruchu, dynamiki, ogromnej skali i podziwu dla maestrii efektów specjalnych w stanie czystym. przeczytaj recenzję

Bartosz Czartoryski krytyk

Wszystko jest tu niepotrzebnie przekombinowane, a przecież, żeby kazać Godzilli i Kongowi walczyć, wystarczyłby byle pretekst. przeczytaj recenzję

Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 5
dareczek50 6

Nowy film z jaszczurem i małpą generalnie przyjemny, niemniej wciąż filmidło z 2014 jest zdecydowanie królem tego uniwersum. Tam było czuć potęgę i niemal apokaliptyczność mocy Wielkiego Gada oraz wydarzeń z tym związanych. Było go mało, ale jak się pojawiał to były prawdziwe ciary. W nowym filmie Gada jak i oczywiście Małpy jest znacznie więcej, ale wydarzenia są tak jakby bardziej przyziemne, kolorowe i niekiedy po prostu absurdalne do granic możliwości. Szanuje koncept, bawiłem się dobrze, ale jednak wolę te 8 minut Poważnego Gada z 2014.

ana481516 6

6,5/10. Niezłe efekty. Walki fajne, fabuła nijaka.

Raf_Ael 5

Samo starcie epickie, ale pierwsza połowa filmu jakaś taka… bez jaj. Wątek z Millie Bobby Brown i Julianem Dennisonem, tak źle napisany (albo zagrany), że czułem niemal fizyczny ból patrząc na to jak próbują być zabawni.

Asmodeusz Raf_Ael 6

całkowicie się zgadzam, a film przewidywalny

LakiLou 10

Tylko jedno słowo epicki. Taki ten film właśnie jest. Starcie wielkich potworów dostarcza na każdym polu. Pojedynki prezentują się kapitalnie, a wątki ludzi gdzieś tam w tle zupełnie nie przeszkadzają. Tak jak zapowiadano jest tutaj jeden zwycięzca, ale fani obu stworów powinni być zadowolenie. Team Godzilla forever.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
ar23s
213 pkt.
2
jacks
78 pkt.
3
Movieman
62 pkt.
4
Asmodeusz
49 pkt.
5
Victor
36 pkt.
6
Bluejohn_26
16 pkt.
8
Czechu
8 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Pozostałe

Proszę czekać…